Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 hónapos baba száján belilult...

4 hónapos baba száján belilult részt, tapasztalt valaki? Valami megnyomhatta?

Figyelt kérdés

4 hónapos kisbabámnak a száján tegnap este lett egy belilult folt. Mindent a szájába vesz, én arra gondoltam egy csörgő okozhatta, esetleg megnyomódott a kis szája, emiatt lilult be az alsó ajka egy kis részén. Szopizik még, nem kap semmi mást, így a kék baba szindrómára nem gondolnék, esetleg van olyan anyuka, akinek a babája járt már így vagy mutassam meg inkább orvosnak? Sajnos így is számtalanszor kerestem már az orvosunkat olyan dolgokkal, ami teljesen butaság volt, csak első gyermekem, mindentől megijedek.

Köszönöm a válaszokat!



#Belilult száj
2021. júl. 12. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kislányom, kétszer lilult be eddig az alsó ajka. Az elsőnél pont akkor, mikor jött az orvosunk oltani, úgyhogy pont látta. Mondta, hogy valószínűleg a cumi nyomta meg, ahogy hasra fordult. 1 nap alatt elmúlt, ahogy a második esetnél is. Ne aggódj, előfordul ilyen.
2021. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!