Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nehézlégzés nátha idején, mi...

Nehézlégzés nátha idején, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kisfiam mikor 5-6hos lehetett akkor kezdodott neki h nátha idejen ejszaka mindig elkezdett kohogni (mintha irritalna valami) probaltam vele mindent IS! 3orvosnak jeleztem ezt mind a 3 azt mondtak biztos csak a valadek hatra csurog neki es azert .. ez tobbszor elofordult vele de nem mindig mikor nathas volt.. aztan néhány honapja (ma mar 2.5eves ) ujra nathas lett, nehezlegzese volt alvas kozben delutan,azonnal vittem az ügyeletre..bent maradtunk 4napig horghurutos volt kapott gyogyszert es inhalatorozni kellett berudoal-sooldat felváltva.. ja meg mikor osztalyra mentunk azonnal 2 kúp.. mikro hazajottunk kerdeztem a foorvost hogy ,hogyan tovabb vinnem kell e valahova vizsgalatra valahova emiatt vagy ha rajon ujra a legzesproblema mi tevo legyek .. azt mondta h hasznaljam olyankor a berudoalt es ha tobbszor elofordul akkor pulmonologia .. most megint orrfolyasa van es tegnap este megint nehezlegzes .. inhalatoroztam es megyunk pulmonologiara de erdekelne hogy valaki tapasztalatbol mit mond ezekre mi lehet a baj.. ugy érzem az ejszakai kohogesek es a nehezlegzes osszefugg mostmar :/

2022. jan. 25. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Anatómiailag adódik, hogy szűkebb a légút gyermekkorban. Kinövi.

Lehet, hogy gyermekkori asztmás, az majd kiderül a pulmonológián.

Ne aggódd túl. Amint elkezd nehezebben lélegezni, Ventolinozzatok (Berodualnál sokkal jobb)

2022. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!