Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan vészelte át a gyermeked...

Hogyan vészelte át a gyermeked a covidot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Éppen az egész családon átmegy a covid.

A férjemnek magas láza van és fájnak a végtagjai. A fiamnak(1 éves) 2 napig volt láza és most egy nagyon picit köhög viszont ami aggaszt az a nagyobbik lányom. 7 éves, 1 napig volt láza és szombat òta nagyon köhög. Orvos annyit mondd, hogy adjak neki C és D vitamint és esetleg köptetőt. Meddig tartott Nálatok a köhögés(ha volt)? Mikor kezdett javulni?Minden tapasztalatot szívesen fogadok!

Válaszaitokat köszönöm



2022. febr. 9. 07:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk másfél hétig kb minden nap ugyanolyan szar volt a nagyobbik gyerekemnek. Egy nap bónuszba még hányt is 3szor. Aztán enyhült másfél hét után, kb 3 nap után már éjszaka sem köhögött.

Jobbulást!

2022. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Minket nem viselt meg egyébként, aránylag friss oltással voltunk és torokkaparáson, kis taknyoláson kívül nekünk nem volt bajunk. A fiam nincs oltva, mivel még nem éri el a kort hozzá. Oltás nélkül is estem át a covidon de az ellenségemnek sem kívánom, én azt nagyon nehezen vészeltem át.
2022. febr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Picit nyomott volt. Engem a mentő vitt be (de hazaküldtek) , férjem is nagyon beteg volt.


5 éves kislány, sok egészségügyi problémával.

2022. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Volt valami praktika amit bevetettetek otthon esetleg?
2022. febr. 9. 08:34
 5/14 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Majd meg pusztultunk a köhögéstől, nekem el is szakadt az oldalsó hasizmom. Nem volt ott semmilyen praktika...
2022. febr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A mostani variáns nálunk láz mentes 1 hetes orrfolyás és köhögés volt. 5 évesem kruppos, de őt sem viselte meg jobban.

Gyakori ruha mosás, ágynemű csere, szellőztetés, rengeteg tea és udvari játék ha engedi az energia. Mi sem tettünk többet. Ha láz lett volna, akkor adtam volna csillapítót ha levertek is vagyunk mellé. De szerencsére nem volt gyengeség.


Kitartást! Nem lesz baj!

2022. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
8 éves lányom, 4 napig 39 fokos lázban fetrengett, sok tea, c vitamin, nurofen tabletta és az idő...4.nap után mintha elvágták volna, semmi láz, se köhögés, semmi. Utána már csak hiszti, hogy ki akar menni, mert neki semmi baja... :)
2022. febr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6 éves, kb 1,5 hétig picit köhögött néha, ennyi
2022. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nalunk senki sem kohogott. A 2 eves masfel napig volt lazas,viszont 5 napig nem evett,nekunk a torkunk fajt,valoszinu neki is. Egy het utan indult csak meg a takony. A 7 evesnek csak orra folyt,mint egy sima nathanal.
2022. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

1-2 napig levertek voltak. Én kétszer voltam covidos, másodszorra észre sem vettem, csak egy váratlan pcr teszt miatt derült ki.


Egyikünk sem oltott és amint tapasztaltam, felesleges is magunkat beoltatni.

2022. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!