Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Állandóan beszakad a 6 hónapos...

Állandóan beszakad a 6 hónapos lányom kéz- és labkörmei. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mint fentebb is említettem, állandóan beszakad, egyszerűen nem tudok mit csinálni vele, hiába vágom sűrűn, tövig a körmeit, állandóan beszakad. Pár hónapja jelen van már a probléma, de ez egyre rosszabb, ahogy mászni próbál, mindenbe is beleakad és tépi tovább. Vérvételen fél hónapja voltam vele egyéb okból, ott annyit mutattak ki csak, hogy kissé vashiányos, de a gyermekorvos szerint nem vészes, a hozzatáplálással majd rendeződik a dolog. Így a D-vitaminon kívül mást nem kap.


Érdemes lenne ezzel vissza menni a gyerekorvoshoz, vagy máshová, vagy elég ha figyelgetem és próbálom megakadályozni hogy nagyon csúnyán beszakadjon? (várva hogy az idő majd megoldja ) Eléggé tanácstalan vagyok ezügyben.



#köröm #körömvágás #Köröm-szakadás
2022. ápr. 13. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. A 1,5 éves gyerekemnek is beszakad, ha nincs tövig levágva. Nekik még vékony, puha körmük van, ez természetes.
2022. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!