Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sos Szaporán veszi a levegőt...

Sos Szaporán veszi a levegőt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 éves náthás , 2eves korában volt neki hogy ugyan ilyen taknyos volt és köhögott de akkor is szinten alvás közben elég szaporán vette a levegőt , az orr járás tiszta neki éppen . Akkor bevittem a kórházba be is maradtunk 3 napot de különösebb dolgot nem mondtak vagy csináltak igazából .. most megint elkezdte szaporán venni , nem lázas , inkább “ hasból” veszi nem olyan durva mint tavaly volt de én már kezdek felni , és 2eves kora után többször volt náthás de nem fordult elő ilyen szerintetek mit tehetnék?

Berudoal segíthet ?



2022. szept. 24. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Levideoznam, es elkuldenem a vedononek vagy a gyerekdokinak egy telefon kisereteben. Ha nem reagálnak, lehet felhivnam az ugyeletet. Jobbulast!
2022. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lázas esetleg? Nekünk akkor szokta szaporán venni a levegőt, ha lázas.
2022. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lázas éppen , még mindig alszik igazából egyik pillanatról a másikra változik neki de inkább azt mondom hogy nehezen veszi a levegőt ,1es jó otletet adtál már felvettem videóra de sajnos nem elérhető sem a védőnő se az orvos asszisztens , tegnap néztem pont videókat ahol fulladnak vagy hasonlók a gyerekek de hála nem hasonlítanám azokhoz ezt viszont ez sem a normális légzés vétel nala kicsit erőltetettnek látom , ha felébred és nem változik lehet inkább beviszem a surgire ha esetleg addig nem kapok választ a vedonotol
2022. szept. 24. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasból veszi az légszomj, a válát is emeli akkor doki nehogy befulladjon.
2022. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hasbol veszi igen , de nem emeli . Mit tegyek ?! Berudoal segíthet ? Most ébredt fel gyorsan fújtam neki sterimart kifujja az orrát és inhalom
2022. szept. 24. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám dokinak
2022. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Menőcsajszi72 ***** válasza:
60%
Azonnal orvoshoz!
2022. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!