Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig tart ez a beteges ovis...

Meddig tart ez a beteges ovis időszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Picit hosszú lesz.

Kislányom 3 éves elmúlt, és nagyoon nehezen viselem az ovis betegségeket, amit elkap. Gyengének érzem magam lelkileg, elötte persze nem mutatom, de tegnap a zuhany alatt csak sírtam, csak sírtam.

Mindent elkap, most rekordott döntött hisz 3 hétig járt...adom az Immunotrofinát dec.vége óta(szerintem hatásos) Decemberben 1 hetet járt oviba, novemberben 2 hetet,októberben 1 hetet, szeptembert végig járta.

Tudom, hogy ezzel erősödik az immunrendszere, a mostani taknyos, köhögős betegséget is egész jól viseli. De azért rettegek, mert kistesó nem könnyű eset...9 hónapos, decemberben nagyon beteg volt, orrlesziváshoz 2 ember kellett...alig tudtam inhalálni is, mert orditott, torka szakadtából.

Majdnem bekerültünk a kórházba, mert nem akart enni,egy hajszálon múlt, de hálIstennek hamar túl lett rajta, de akkor is, már ha a nagy szortyog, a gyomrom görcsbe rándul, alig tudok enni az idegtől, hogy mi lesz? Nagyon a szivemre veszem a dolgokat (pedig nem voltam ilyen para mami, míg egy gyermek volt)

Más is igy van ezzel? Akinél 3 gyermek van, vagy még több hogy viselitek? Minden tiszteletem a tiétek!

Meddig tart ez a beteges időszak? Mikor lesz jobb?

Az első év ilyen nehéz csak? Vagy a középső csoport is?

Adom a C, D vitamint, és dec.vége óta az Immunotrofinát.

Ha a kicsi is megy majd oviba, az immunrendszere addigra megerősödik? Igy, hogy mindent elkap a nagytól?


Kérlek benneteket adjatok tanácsot, hogy álljak "lazábban" a dolgokhoz?

❤️❤️❤️Köszönöm❤️❤️❤️



#Ovis betegség
2023. febr. 10. 14:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
9: SZOPTAT EGY ÓVODÁST? Mi a f***** 😂😂😂😂 Nem normális
2023. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Van egy 9 hónapos gyermekem is, kedves utolsó

Még szoptatom, igen

De igy is mindent elkap a nagytól

A nagy is több mint egy évig anyatejet kapott, mégis ugyanugy beteges

2023. febr. 10. 16:52
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az ijeszt meg, hogy 15 éve nem voltam beteg, erre a lányom hazahozta az első náthát és két hete beteg vagyok tőle, arcüreggyulladásom is lett, fáj a fejem mint az állat, nagyon szarul vagyok. Kislányom sokkal jobban viselte. 😬 Mi lesz itt még később? Na meg a hányós vírustól félek nagyon.. ma a gyerekorvosi váróban egy kisgyerek a váró közepére hányt... Hát nem sokon múlt hogy én is kidobjam a taccsot. 🥺🥺
2023. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
12: oké azt értem, de ez 9 szerint hogy fogja megoldani az ovis gyerek gondját miszerint mindent hazavisz? Szoptatni kéne őt is vagy mi??
2023. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
#14 A kicsit kell szoptatni, hogy könnyebben átessen a betegségen. Szerintem rajtad kívül mindenki jól értette.
2023. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy meg én szoptatom az óvodás gyerekem, lepontozhatsz kedves 11-es. Bár még nincs 3 éves, előbb ment oviba, de még mindig szopik. Oviban nyilván nem kéri, nem kap.
2023. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én megértem a kérdezőt. Sírni ugyan ezen nem sírok, legalábbis nem tettem eddig, de vannak más banálisnak tűnő dolgok, amin úgy érzem, képes lennék. Csak uralkodok magamon... Szóval én megértelek kérdező, kitartást kívánok, de tényleg!
2023. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!