Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Honnan tudom, ha tüdőgyulladás...

Honnan tudom, ha tüdőgyulladása van?

Figyelt kérdés

Fiam múlt héten kezdett köhögni,5 napig, de semmi egyéb baja nem volt.

Mára viszont hőemelkedése lett erős fejfájással, ami nem múlik, mélyről jövő köhögéssel, taknyolással, torokfájásal.

Bágyadt, és óránként visszaalszik.

Az orvos szerint nem pihente ki magát, és fellángolt a múlt heti betegség.

Azt nem tudom, hol van az a pont, mikor mindenképp látnia kell orvosnak, illetve hogy én hogyan ismerem fel, ha tüdőgyulladása van. Ez aggaszt.

Az orvosunk általában nem fogad mindenféle náthával, influenzával. Tud a betegségről,ma szóltam neki, de csak tüneti szereket írt. Nyilván nem látta, nem lehet csak úgy odaállítani, csak időpontra, pár nap múlva. Köptető, lázcsillapító, stb..., amikkel kezelem.

Szóval nekem kell résen lennem.

Ez lehet influenza is akár, bár múltkor 40-41 fokos láza volt 4 napig, és nem ment le. Nyilván valami vírus lehet a suliból.

8 éves, és szeretnék azonnal orvoshoz fordulni, ha nagyobb baj lenne.

Tüdőgyulladást én hogyan veszem észre? Nem vihetem minden nap orvoshoz!


2023. febr. 13. 09:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sikerült egy időpontot kibuliznom holnap reggelre, hálistennek, úgyhogy holnap remélem megnyugszom végre!
2023. febr. 13. 10:54
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól van,vidd csak el!
2023. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!