Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Éjszaka lázas babát reggel...

Éjszaka lázas babát reggel elvinnétek egy 15 perces autó útra?

Figyelt kérdés

Éjszaka belázasodott a 9 hónapos babánk. Most reggelre lement neki, a kedve is egész jó.

Elvihetjük a nagyobb gyereket iskolába? Nem ártok vele, ha kiviszem? 15 perc autóval oda-vissza.


2023. febr. 14. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

El.

(tőlünk a gyerekorvos is kb ennyire van)

2023. febr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
el, persze
2023. febr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne tőle?Orvoshoz is elviszed valahogy nem?Nekünk autónk sincs,ha beteg a gyerek, akkor gyalog,vagy bicajjal megyünk az orvoshoz is.
2023. febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze. Csak pont ezaz, hogy most felöltöztetem, elviszem, aztán nemsokára megint, mert menni kell dokihoz. De akkor elviszem. Csak olyan kis nyafka szegény.
2023. febr. 14. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóa akedve lehet ennyi volt a láz ...én gyalog vinnrm.a dokimhoz és az kb po t ennyire van
2023. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rémes a kedve szegénynek. Csak kézben akart lenni, leülni se nagyon tudtam vele. Most elaludt. Remélem utána kicsit jobban érzi majd magát.

Dokihoz meg nem kell menni egyelőre.

2023. febr. 14. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!