Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen vírus van most, ami...

Milyen vírus van most, ami ilyen tüneteket okozhat?

Figyelt kérdés

- láz, ami 2 napig tartott, aztán 2 nap nem, majd azóta megint 2. napja lázas (esténként megy fel neki, doki tegnap látta)

- száraz köhögés

- orrfolyás, orrdugulás

- fejfájás

- hasfájás (többször mondta, kakilni nem tud, de ma pl 2-3szor is becsurgott neki)

- aluszékonyság (tegnap délelőtt 10 kor már aludt, ma is elaludt délután, este is egy szempillantás alatt elalszik az elmúlt pár napban)


Egy hete tart a dolog, a gyerekorvos annyit mondott tegnap, hogy valami vírus lehet, mert piros a torka. Tüdejét tisztának látja.


Mi lehet? Influenza? Covid?

Férjem is beteg, ő csak köhög, bár elég csúnyán meg orra folyik. Nekem semmi tünetem, én beoltattam magam.


2023. febr. 14. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az influenza alakult így

Gyerekeken és rajtam is így jött ki.


Gyerekeknek kőtőhártyája is begyulladt, nekem nem.

2023. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is épp ma kezdte. Reggel mikor felkelt, már mondta, hogy nagyon fáj a feje, meg fázik. Láza akkor még nem volt. Köhög, folyik az orra. Sose szokott itthon aludni, csak az oviban, most simán elaludt délben. Lázasan ébredt, fájlalta a hasát is. Bár az attól is lehet, hogy alig evett valamit. Kapott lázcsillapítót, a délután nagy részében már jobban volt, de estére megint bágyadt lett meglepően hamar el is aludt. Doki nekünk is azt mobdta, hogy egyelőre tüneti kezelés.
2023. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ebben vagyunk 2 hete!

De már antibiotikumot kap

2023. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Szintén ugyanez van nálunk is, annyi különbséggel,hogy az ovis lányom,aki valószínűleg haza hozta (3éves), 2-3 hete folyamatosan esik vissza a taknyos,köhögősbe, mellette meg szépen mindenki más kifeküdt ezekkel a tünetekkel. A férjemnek a legrosszabb,neki már antibiotikum kell, lassan 2 hete beteg,40 fölött volt a láza..én 1,5 hete köhögök A 3 hetes huginak egyenlőre nincs baja .
2023. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Először a 2 éves utána a 6 éves is beleesett. A kicsi könnyen túlment rajta, volt 3 napig váltakozó hőemelkedése, láza, étvágytalansága, aztán napról napra jobb lett, másfél hét kellett hogy mehessen közösségbe.

A nagy viszont nem jött ki belőle jól, őt teljesen lesújtotta, maga elé bambulós beteg lett. 2 napig láz aztán 2 napig semmi, pici gyengeség de semmi más, aztán újra láz estére, másnap délelőtt még tart. Ezen a ponton nézte meg a doki, annyit látott, hogy a füle rendben van, torka nem gyulladt, tüdeje viszont zörgött a huruttól. Semmi más nem volt. A hullámzó láz miatt felírta az antibiotikumot és mellé köptetőt és 2 napra már kutya baja nem volt.

Szóval jó kérdés mi lehet ez, de nagyon lappangó, mi sem láttunk jelet, hogy hol lehet a gyulladás vagy bármi más vírus támadás központja.. Nem emésztőrendszeri, nem torok, max légúti cucc lehet talán..?

2023. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is 1 hete ez van 2,5 éves a lányom. Szombat magas láza volt elmúlt ma hajnalban viszont újra lázas lett. Minden nap hívom már az orvost látta is a gyereket valami vírus. Tüneti kezelést kap de én se tudom mikor lesz vége alig eszik alszik egész nap.
2023. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!