Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen köptetöt használtok...

Milyen köptetöt használtok hurutos,és milyet száraz köhögésre ovis korú gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 07:45
 1/8 babyboom567 ***** válasza:
100%
Száraz köhögésre nem használunk köptetőt.
2023. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szárazra semmilyet.

Hurutosra vagy ambroxol, vagy prospan

2023. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Prospan az egyetlen, ami úgy vettem észre, hogy mintha csinálna valamit. Az összes többi kidobott pénz, ugyanúgy 2-3 hétig köhög a gyerek, mintha nem szedne semmit.
2023. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neotuss köhögés szirup mindkettőre. Csak méz, és gyógynövények vannak benne. Nekünk bevált.

Köptetőre mindig sinupretet javasol a doki, de az nagyon nem, attól hányásig köhög, és még csak gyorsabban sem gyógyul mint a gyógynövényektől.

2023. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bronchostop szirup
2023. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak mézet kapnak a legújabb ajánlás szerint.
2023. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sinecod és ambroxol
2023. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nátha esetén, ha folyik az orra, tüsszög, látszik, hogy megfázott akkor Ambroxolt javasol az orvos, meg orrsprayt, orrszívást

ha nem múlik el egy kb hét után, akkor szinupret es antibiotikumos kevert orrsprayt ír fel.

Eddig ez volt


Száraz köhögésre Tussirexet próbàltam, hát nem tudom, többet vártam tőle :)

2023. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!