Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Elkaphatja? Éjszaka és délelőt...

Elkaphatja? Éjszaka és délelőtt is ment a hasam összesen 5x. Kicsit gyengébb vagyok, de enni, inni tudtam. Más bajom nincs. Van egy 20 hónapos kisfiam, félek hogy valamilyen vírust nyeltem be. Nem tudom, hogy az lehet-e és ennyivel megúsztam.

Figyelt kérdés
Vagy tegnap ettem valami olyat.
2023. febr. 18. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És ezt mi honnan tudjuk? Vagy elkapja, vagy nem.
2023. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, ha vírus, de ha alapvető higiénia megvan, azért nehezen terjed. Az ilyen vírusok főleg hányadékkal és széklettel terjednek, tehát ha mosol alaposan kezet és a gyerek nem tapicskol a vécé környékén, akkor kisebb az esély. Persze nem zárható ki teljesen, pláne ha nem klasszikus hasmenés vírus.
2023. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapos volt a babám, amikor elkaptam egy hányós hasmenős valamit. Lázas voltam és mivel alig bírtam felkelni, így velem aludt, mert anyatejes baba volt. De nem kapta el. Nem tudom, mitől függ.
2023. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!