Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Felnyitás után meddig használj...

Felnyitás után meddig használjátok a Salvus vizet?

Figyelt kérdés
Kicsit soknak tatom az ezer forintot érte, úgy, hogy szinte nem is fogy belőle, mire lejár az egy hét, hiszen az inhalátorba napi 3x6 ml fogy el... Ti meddig szoktátok használni? Egy hét múlva dobjátok ki? (Meginni próbáltam, de nagyon nem csúszik...) Tegyük fel, lányom megfázott pénteken, kinyitottam a salvus vizet, és én még jövő hétfőn is beteg vagyok, szerintetek akkor még használhatom?
2023. márc. 7. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tuti nem dobnám ki.

Persze biztos rávan írva 3 nap,de a sonkára is 24 óra van és 3 4 napig simán jó :)

Ez azért van hogy dobd ki...és vegyél mindig másikat...

Nyugi semmi baja nem.lesz de azért 1 hét után szabadulj meg tőle vagy fagyaszd le hamarabb mondjuk a felét

2023. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem is olyan régen kérdeztem a patikust. Mert inhalálasra használjuk csak. Ezer év mire elfogy a víz. Inni nem isszuk ,és igen,1 hét van ráirva. Na erre a patikus hölgy azt mondta, ez a fogyasztásra vonatkozik,de akkor sem kell kiönteni 1 hét után. Inhalálás céljából pedig nyugodtan használjuk, csak legyen hűtőbe,vagy hideg helyre rakva.

2 hónapig bőven mehet. De nem kell hetente ujjat venni. Legalábbis ezt az infót kaptuk.

2023. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig meg se néztem meddig jó, szóval megittam a pár honaposat is, sose lett tőle bajom, szerintem nincs olyan ember aki kidobna egy hét után, a só fertotleniti a vizet.
2023. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig el nem fogy!
2023. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben vettük az inhalátort és a férjem 1,5 literes Salvus vizet hozott hozzá. Még tegnap is azt használtuk.
2023. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel vettük, akkor inhaláltunk először, azóta is 3/4-ig van az üveg, most is használjuk épp. Bevallom, én nem olvastam el, de most hogy tudom, ugyanúgy eszemben sincs kidobni emiatt. Nincs annak semmi baja.
2023. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, akkor nem dobom ki :)
2023. márc. 7. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Inahalalas celjabol max 1 honapig hasznaljuk( hutobe) de utana sem dobom ki mert otrmosasra ezt hasznaljuk higitva:)
2023. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!