Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A fiamnak október óta szünet...

A fiamnak október óta szünet nélkül folyik az orra, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
16 hónapos. Általában csak vizes orrfolyás, de gyakran lesz belőle színes váladék, aztán enyhül, majd újra benáthásodik teljesen. Október óta nem volt nap, hogy ne folyna az orra. Látja orvos, kezeltük orrsprayvel, kipróbáltunk más típusút is szünetekkel. Inhalálás megy, orrát naponta többször szívjuk, már megtanult orrot fújni is. D és C vitamint kap. Kisétkű nagyon, de eszik mindent változatosan. Légtisztítót használok itthon, naponta megyünk a szabad levegőre is. Nem tudom mit csináljak vele még, nemsokára bölcsis, ha most lett volna az, nem is járt volna egy napot sem. Fül-orr gégésznél is voltam vele már, akkor egy antibiotikum kúrát írt fel, amit végig csináltunk. Ősszel voltam vele 2 napot kórházban, mert elesett és beütötte a fejét, akkor tesztelték covidra, azóta ilyen.
2023. márc. 10. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Vidd sokasz szabad levegöre, ne öltöztesd agyon, a lakást ne fütsd 20 fok fölé és ne öltöztesd túl.
2023. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
sokat
2023. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 babyboom567 ***** válasza:
79%
nem lehet hogy allergiás valamire?Étel allergia is okozhat ilyet
2023. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam november vége óta többet beteg, mint egészséges. Akkor kezdte az óvodát. Ma kapott allergiára való gyógyszert. A lányom ugyanilyen gondját ugyanaz a gyógyszer oldotta meg. Remélem ezzel vége lesz. Kérdezz utána, lehet, hogy ez a megoldás.
2023. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A vizes folyàs lehet allergia. Por, penèsz. Aki nagyon èrzèkeny rà, kicsi is elèg. Vagy, ha durvàn csinàltàk a covid tesztet, akkor felsèrthettèk a nyàlkahàrtyàt, ès attòl èrzèkenyebb .
2023. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!