Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hónapos baba lila ujj....

3 hónapos baba lila ujj. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapos múlt a baba, a bal kezecskéjén a gyűrűsujja lilás, mintha el lenne pattanva az ér. Fura, hogy csak az az egy ujja. Mi lehet ez?
2023. márc. 31. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá hajszál tekeredve? Mélyen, a kis bőrébe ágyazódva?
2023. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
Mióta ilyen?Orvos mit mondd?Így született?megütötte?odacsípte valami?ezer dolog lehet.
2023. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem történt vele semmi külső hatás. Jó az étvágya, sokat nevet, nem sírós. Nem vettem rajta észre változást. A héten vettem észre. Arra gondoltam, hogy sokat van ökölben a keze, talán nagyon szorítja. De csak ez az egy ujja ilyen, és mindig ilyen.
2023. márc. 31. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám a gyerekorvosnak..
2023. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
Tölts légyszi fel egy fotót.Komolyan nézd meg, hogy nincs e hajszál tekeredve rá,fáj e neki, stb.
2023. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez abszolút nem normális, mutasd meg az orvosnak, mert valami elszorítja a vérkeringést az ujjánál.

Az meg tök hülyeség, hogy attól bárkinek is belilul a keze, mert összeszorítja!

2023. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Görgesd lejjebb és nézd a képet. Kb ilyen, ha hajszál van rajta. Bár ez már egy leszedés utáni kép, de jó tudni, hogy van ilyen is, mert a kis hurkás bőr vonzza a hajszálakat. Pláne a kezén, amivel markolássza anya haját. #1

2023. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hajszálra gondoltam, nézesd meg, mert súlyos következménye is lehet, az ujjába kerülhet! Nem vicc. Nem ijesztegetés, de ne vedd félvállról.
2023. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám normálisnak, mindenképp valami keringési problémát jelez. Minél előbb lássa orvos.
2023. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!