Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek mostanában kapta el a...

Akinek mostanában kapta el a gyereke az influenzát, milyen tünetekkel járt, meddig tartott?

Figyelt kérdés

Kisfiam csütörtökön hajnalban lázasodott be, amig hat a lázcsillapító, addig van csak jobban, aztán felmegy 39-40 fokra.

Gyerekorvossal beszéltem, azt mondta, 5 napig is tarthat ez a magas láz.

Hogy tapasztaltátok?

Testvére ha van, elkapta? És ti,a szülők?



2023. ápr. 8. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb. 3 hete kaptuk el.

Lányom egész jól átvészelte. Pár napot volt lázas. De szerintem pont a láz miatt tudott jobban gyógyulni. Mert én és a férjem nem lazasodtunk be és nekünk, másfél-ket hétig tartott. Lányom egy hetet volt itthon és a levertség kb. 4 nap volt. Én két hétig készen voltam, alig tudtam felkelni. Lányomnak annyi maradt belőle, hogy taknyos kicsit már három hete.

2023. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 hete voltunk először betegek. A középső hozta haza, 1 napig volt lázas, utána csak köhögött meg taknyolt egy ideig. Elkaptunk mind, 2 hét alatt, a kicsi meglepően sokáig húzta. Magas lázunk volt kb 2 napig, és ritka ócskán éreztük magunkat. Mindenki kijött belőle hamar, kivéve apjukat, aki 2 hétig köhögött folyamatosan.

Aztán most ugyanaz a gyerek megint hazahozott valami hasonlót. Már megfenyegettük, hogy kitesszük a házból. 3:)

1-2 nap láz, de nem túl magas, és taknyolás. A kicsi már megint húzza a dolgot, felteszem a húsvéti családi összeröffenésre tartogatja, hgy lerobban. 3:)

2023. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!