Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kötőhártyagyulladás kezelése...

Kötőhártyagyulladás kezelése meddig szokott tartani?

Figyelt kérdés

Nagyobbik gyereknek egyszer volt életében, most a kicsi elkapta valahonnan és nem emlékszem mi a lefolyási ideje.

Műtétre várunk, 2 hete nem volt közösségben szóval enyhén ki vagyok akadva… 1 hét van a műtétig. Addig rendeződhet vajon?



2023. ápr. 8. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezelitek akkor igen. Van szemcsepp, szemkenőcs?
2023. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig simán ha kapja a szemcseppet!2-3nap után már nem is latszik!
2023. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most alszik, délután terveztük hogy bevisszük az ügyeletre hogy mindenképpen elkezdjük a kúrát.

Viszont ez megnyugtató amit írtok, hátha időben vagyunk akkor még.. Illetve még annyi, hogy talán nem vírusos, mert ha jól emlékszem a vírusos áttetsző váladékos, neki meg zöldes. Nemsokára akkor kiderül..

2023. ápr. 8. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbik lányomnak egy hete volt, cseppentettem a szemébe, másnapra nem látszott semmi, szóval nála gyorsan elmúlt. Meglepődnék, ha egy hét alatt nem rendeződne :)
2023. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valami 1-2 hétre emlékeztem, jól meglepődtem, de másnapra szinte semmi nem látszott, harmadnapra meg tényleg semmi.
2023. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 2-3 napig tart a gyereknél. Volt már vagy 3x neki, mindig ennyi idő volt.
2023. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Nekünk is pár nap volt, most már csak egy halvány, sárguló folt van csak a szemében, ami korábban piros eres volt.

Megjegyezném, hogy nem volt egyszerű a dolog, mert mint kiderült országos hiány van a szemcseppből, úgy kellett telefonon vadászni egy alternatív fajtát, hogy a felhőbe fel tudja rakni a városi ügyelet… Szerintem emiatt tart nekünk 4 napig, mert tuti valami gyenge hatóanyagú ez, amit kaptunk.

2023. ápr. 11. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!