Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Regi oltas helye begyulladhat?

Regi oltas helye begyulladhat?

Figyelt kérdés
2 eves gyerkoc combjan bepirosodott a bor es pont alatta van egy uveggolyonyi kemeny duzzanat, pont mint amikor oltas utan bekemenyedik a szuri helye. Lassan 1 eve nem kapott semmilyen oltast. Dokinak mar jeleztem, meg nem kaptam valaszt

2023. máj. 11. 12:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es csipesnek nyoma sincs
2023. máj. 11. 12:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk begyulladt a BCG helye,mert mivel nincs BCG hege a lányomnak, ezért pont oda adott egy másik oltást a doki. Mondván,úgyse lesz semmi baj. Hát lett. Akkora lett a felkarja ott,mint egy nagy alma. Nagyon fájt neki. Kb 2 hétig volt durva,utána lohadt. A doki csak hebegett-habogott,mikor rákérdeztem.

...

2023. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szegeny..a fiam vallba kapta, ezert ez biztosan nem az
2023. máj. 11. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Bexserot kapott? Nálunk kisfiamnál mikor megkapta a bal combjába a 3. adagot, jobb combján ugyanúgy diónyi duzzanat jött elő,ahova a 2. adagot kapta. Azóta is sokszor vakarja ott a combját, pedig már hónapok teltek el és nyoma sincs a csomónak.
2023. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem felnőttről szól a kérdés, de anyukámnak mind a 3 Pfizer Covid oltás becsomósodott a karján. Azóta is érződik a 3 csomó. Pedig már jó régen kapta őket.
2023. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2 pfizer oltást kaptam és a 2.helyén nagy csomó van, fehér heges a teteje, ha megnyomódik fáj. pedig 1-2éve kaptam.
2023. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A bexsero utan volt neki honapokig csomos a combja, ezert gondoltam ra, hogy az lobbanhatott be, ha ilyen letezik egyaltalan, viszont azt mar 1 eve kapta talan
2023. máj. 11. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz, nekem sem tudtak rá magyarázatot adni, miért csomósodhatott be a következő oltastol az előző.
2023. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!