SOS! Csípések????

Figyelt kérdés
1,5 éves kislányomat valószínű szombaton megsütőtte a nap estére belázasodott illetve lett egy kis nap kiütése. Tegnap óta annyira nyűgős semmise jó neki. És ami még jonbban aggaszt, hogy kijöttek rá poloska csípés szerű csípések amik fél órán belül eltűnnek majd vissza jönnek az arcán, kezén, hátán és hasán. Nem tudom mitől lehet ez (100x nem poloska) szeretném bevinni az ügyeletre de nem tudom melyikhez tartozunk ( Budapest)
2023. júl. 17. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be oda,amelyik a legközelebb van.
2023. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kórházat felhívhatod és megmondják, hova vidd a lakcímed szerint.
2023. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nap allergia? Amúgy ebben a hőségben egy egészséges felnőtt is nyüglődik,nemhogy egy beteg kisgyerek.
2023. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most kicsit utánna olvastam állítolag a csalán kiütés tűnhet el és bukkanhat fel újra. Lehet, hogy megsütőtte a nap és az váltott ki nála allergiát?
2023. júl. 17. 14:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a kedve jó játszik csak aztán hírtelen változik a kedve
2023. júl. 17. 14:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bevittem, vírus fertőzés
2023. júl. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!