Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tegyek? 3 éves gyereket...

Mit tegyek? 3 éves gyereket tegnap egész nap kérlelnem kellett hogy ne rohangásszon az udvaron mert 100 fok van, de mégis sikerült estére a vállát leégetnie, nem gondoltam hogy nagy baj lenne mert ő nem fájlalja, nem hólyagos?

Figyelt kérdés
Ma viszont 39 láza van, és piros apró melegkiütés a hasán, forduljak orvoshoz vagy várjak kicsit és próbáljam az itthoni praktikákat?

2023. júl. 18. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kenred naptejjel?
2023. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mit csinálsz vele egész nap? Milyen programok vannak?


Illetve kened-e naptejjel, van-e árnyékolás az udvaron?

2023. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
95%

Kakaó butter krém,vagy Irix bőrápolóval kell lefújni.

Kis napszúrást is kaphatott.

2023. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérlelned? Be kell zárni az ajtót. Komolyan nem értem. Ezt nem a gyerek kompetenciája eldönteni.
2023. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Én azt sem értem, hogy égett le a válla. Nem volt rajta póló?


Mondjuk én abban hiszek, hogy ha ki akar menni, ki lehet engedni, majd érzi, ha sok. Sapka és naptej vagy megfelelő ruházat kell csak, és kínálni vízzel.

2023. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban neked sikerült leégetned a gyereket. Nehogy már egy 3 évesre mutogass, te vagy a felelős érte.
2023. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Itt nem az a baj hogy ő szaladgált, hanem az hogy neked nem volt annyi eszed hogy bekend és gondolom sapka sem volt rajta. Mert ha ezek megvannak és iszik eleget akkor nem lesz baja ha kint szaladgál
2023. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Napszúrásra "otthoni" praktika az alvás és a sok folyadék.

DE miért vagy ilyen felelőtlen?

Nem a szaladgálás a gond, hanem az, hogy nem megfelelő napvédelemmel ellátva tette.

40 fokban 12-es UV-nál is szaladgálhatna uv szűrős ruházatban, napkalappal, bekenve a kilógó részeket, ügyelve a hidratálásra. Semmi baja nem lenne.

2023. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Miért engeded ki???
2023. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
nyugodtan szaladgálhat szerintem, csak normális ruhát és sapkát/kalapot kell ráadni, ami védi
2023. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!