Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Facebook autizmus csoportja...

Facebook autizmus csoportja átveréses?

Figyelt kérdés
Beléptem, névnélkül kérdeztem, erre az admin ajánlott 60-70 ezer értékű Zinzino-s cuccot. Ő majd segít nekem alapon. Ezek tényleg jó termékek? Mlm de használta valaki?
2023. júl. 28. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha MLM akkor igen árveréses, azt kerülni érdemes. Milyen cuccrol van szó? És szükséged van erre a cuccra?
2023. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik csoport? Benne vagyok párban, de ilyennel még nem találkoztam.
2023. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem segít semmi ilyesmi.
2023. júl. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az a zinzino??
2023. júl. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Adhd, autizmus nyílt csoport.

Szükségem van-e rá? Jó kérdés multivitaminok+omega3, meg efféle. Gondolom 5 éves gyereknek a 12 feletti cuccok nem beadhatók. Kapszulák ráadásul, sőt van ami gyengébb, van ami ugyanaz csak erősebb.

2023. júl. 29. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
A csoportot nem ismerem, de vannak jó MLM-es rendszerben értékesitett termékek. (Nem mlm-ezek, mielőtt még valaki azzal vádolna, hogy hazabeszélek.) Attól még nem lesz valami sz@r, sőt, vannak kimondottan kiváló minőségű dolgok. Azokkal annyi a probléma, hogy az értékesítés módja miatt borzasztóan (inkább pofátlanul) túlárazottak. A Zinzino pont olyan, amire nem éri meg annyit költeni, amennyit elkérnek érte. Szerintem. Nem azt mondom, hogy rossz, csak hogy semmi világmegváltó. Nagyon gáz, hogy ezt próbálják sugallni, bármilyen termékről is legyen szó.
2023. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Jó, ha kap omega3-at, de az is csak vitamin, csodát ne várj tőle. Gyere a Kék fejlesztés csoportba, az teljesen más, nem tukmálásról szól.
2023. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!