Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet? 2 éves gyerkőcöm...

Mi lehet? 2 éves gyerkőcöm hétfő óta lázas. Nincs más tünete. Voltunk orvosnál semmit nem talált azt mondta ha még 2 napig lázas akkor labor. Mire gondolhatott? Semmit nem mondott. Félek, hogy leukémiára gyanakszik

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jön neked ebből mégis a leukémia?!
2023. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyam borogass...🤦🏻‍♀️


Eleve meg csak szerda van, ket nap laz utan minek rohangalsz orvoshoz?

Valoszinu a 3 napos lazas virus.

Ha nem, akkor megnezik a vervetellel, hogy van -e valami gyulladas ami a lazat okozza - de ezt a vervetelt is csak csak azert mondta, hogy leallitson, gondolom neki is eloadtad ezt a hisztit.

2023. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

3 napos lázról nem hallott?

Te meg már rögtön rákot emlegetsz? Te se vagy százas, már bocs.

Labor azért kellhet, hogymegnézzék, van-e gyulladás a szervezetében.

2023. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

3 napos láz esetleg? Nemsokára akkor pöttyöknek kell kijönni.

Mennyire lázas? Folyamatosan vagy hullámokban? Én inkább valami vírusra gyanakodnék...a leukémia elég erős tipp így elsőre.

Esetleg vérképből látja van e gyulladás a szervezetben vagy vizeletben baci ilyesmi.

2023. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A labort azért kéri hogy van e gyulladása. Húgyúti ferőzés (amit ő még nem tud jelezni)


De veled nagy bajok vannak hogy 2 napos láztól már leukémiától tartasz.

Tehát a Google orvoslás hozta a formáját ismét

2023. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, most keress pszichológust, mert ezzel a határtalan szorongásoddal tönkreteszed a gyerekedet is!

Azért mondott labort, mert fogalma nincs, mi a baja, de mondania kellett valamit. A gyulladást ki tudja mutatni, egyébként nem releváns a labor a láznál.

2023. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mivel nem mondta miért kéri ezért estem kétségbe. A lázcsillapító leviszi de vissza is megy. 38.6 a legmagasabb
2023. aug. 2. 18:43
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért kéri, hogy megnézze az értékeit. Ha pl magas a fehérvésejtszám, akkor az gyulladást vagy fertőzést jelez a szervezetben. És igen, leukémia esetén is ez a helyzet, csak akkor mondjuk 5 helyett 1500 lenne az érték, sima gyulladás esetén meg 5 helyett mondjuk 20. Nyilván csak példa, a különbség érzékeltetése végett. De nem kell rögtön pánikolni, ha az lenne a baja, akkor annak már rég lennének más (súlyosabb) tünetei is.
2023. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 napnál tovább tart a láz, akkor szokott lenni ok aggodalomra. Én tegnap vittem 40,4 fokos lázzal a kislányomat orvoshoz, ettől sem estek hanyatt. Mivel más tünete nem volt, ugyanezzel a szöveggel küldtek haza.
2023. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#7. Ja, értem. A te fejedben vérvétel=leukémia. 🤣
2023. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!