Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit csináljak? Hova menjek vele?

Mit csináljak? Hova menjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy 4.5 éves fiam.

Szept.4el kezdte a középsőt.


1 hetet ment, majd 1hetet itthon volt köhögés miatt.

Elmult a köhögés, szept. 18.-i héten ujra vittem.

Hétfőn semmi baja nem volt, kedden már úgy fogadtak mikor mentem érte, hogy jobb lenne még itthon tartanám, mert bágyadt volt egész nap.

Így szerdán, 20.án már nem ment.

Szerda napközben semmi baja nem volt, estére belázasodott.

Csütörtök újra láz. Mellé köhögés.

Elvittem a háziorvoshoz. Semmit nem adott. A lázat kezeljem, a köhögésre köptető, inhalálás.

Péntek-szombat-vasárnap semmi baja nem volt, kicsit köhögött.

Hétfőn kellett visszavinnem a dokihoz. Adta az igazolást, de úgy, hogy azon a héten (multhéten) meg fogjam otthon.

Hét elején a köhögés is szépen lecsengett.

Erre szerda, csütörtök ismét láz. Semmi más bajm

Visszavittem a dokihoz, kapott antibiotikumot.

Péntek-szombat megint semmi.


Erre tegnap belázasodott. Ma ismét lázas.


Ma megint voltam vele az orvosnál. Tüdeje, torka tiszta, nem beteg a gyerek....

Ehhez képest most is 39fokos láza van.

Annyi utasítást kaptunk, szedje tovább az antibiotikumot, majd szerdán vigyem vissza.

Nem tudja mi baja, nem beteg. Ezt 3x elmondta.



1.5 hét alatt harmadszor lázasodik be, a doki meg széttárja a karjait, hogy nem tud vele mit csinálni.


Nem tudom mitévő legyek vele 😭 hova vigyem? Vagy mit adjak neki? Annyira tanácstalan vagyok. Szörnyű ilyen levertnek látni.


2023. okt. 2. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hála Istennek. Mielőbbi jobbulást. A monomukleózis valóban durva tud lenni, de reméljük mielőbb jól lesz a kisfiad.
2023. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük 🙏
2023. okt. 6. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!