Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Évente átlagosan hány hányós-f...

Évente átlagosan hány hányós-fosós vírust szedtek össze az ovis vagy iskolás gyerekkel?

Figyelt kérdés

Most kezdtük az ovit, sikerült már egy megfázást abszolválni, és két nap járás után ma megfeküdt a gyerek egy brutál hányással. A helyzet az, hogy az oviban egy csomóan összeszedhették, mert a patikus megkérdezte hogy mi a fene van, az elektrolit oldatokat és porokat úgy viszik ma mintha világvége lenne.


Tudom hogy az ovis élet velejárója, de évente hányszor megy nálatok körbe ez a dögrovás? Javul ez a következő betegségre, vagy akkor is így a földhöz vágja a gyereket? Ebéd óta most sikerült először kisebb mennyiségű folyadékot lenn tartania... Gondolom holnap vagy holnapután mi folytatjuk...



2023. okt. 6. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagy 2,5 évet járt oviba, egyszer hozta haza. A kicsi épp csak egy volt akkor. A kisebb középsős most, eddig kopp-kopp megúsztuk.
2023. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
11 éves a lányom, nem volt még ilyen betegsége.
2023. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
10 éves a nagyobb, 7,5 a kisebb, eddig 1x kapta el a kicsi, olyan 3-4 évesen, de 1 nap alatt túl volt az egészen
2023. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Évente egyet. Most 7 éves,eddig 6x voltunk kórházban emiatt.
2023. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Nagyon jó lenne ha ezzel letudnánk az idei kvótát. Nálunk sem járt még, a családban utoljára 20 éve volt ilyen.


Utolsó, jesszus, remélem kinőttétek ezt az érzékenységet... mi is remélem megússzuk,de volt olyan pillanat délután hogy ez tuti kórház, de úgy néz ki hogy tényleg gyorsan átszalad ez rajta.

2023. okt. 6. 21:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Úgy néz ki,igen,kinőtte.
2023. okt. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

#4 Volt valami más probléma is, ami miatt minden évben elkapta és minden alkalommal kórházba is került vele? Mi volt az oka, hogy gyakorlatilag ha elkapta, rögtön kórház kellett?

Bocsánat a keresztkérdésért, de nem gondolnám, hogy ez volna a standard, azért kérdezem. Az, hogy 1-2 ilyen színtű vírus van a gyerekkor során, azt még értem is, de hogy mindig...

2023. okt. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7!


Igen, volt.

2023. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7 éves fiam és 3 éves lányom van. Bármily hihetetlen, eddig nullaszor. Nincs titkunk, egyszerűen csak nem vagyunk fogékonyak rá, vagy nem tudom. Ha ők betegek, akkor az mindig valami felső légúti nyavalya, és azt persze elő is fordul, hogy elkapjuk tőlük, de a 7 éves fiam eddig 1x hányt életében (akkor se betegség miatt), a kicsi meg még soha.
2023. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Huh, kilences, szerencsések vagytok... Lányom tegnap 6 óra alatt annyit hányt mint én egész életemben. De úgy néz ki átszaladt rajta, este óta már "csak" a rossz közérzet van, most már ugrál, vigyorog és eszik.


Reméljük nem vesszük fel ezt a dögöt a repertoárba egy darabig.

2023. okt. 7. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!