Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero védőoltást beadatni...

Bexsero védőoltást beadatni avagy sem?

Figyelt kérdés
" Rémrörténet " esetleg azok számára akik nem adattak be mert feleslegesnek vagy túl drágának ítélik meg?
2023. okt. 12. 23:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetne felesleges az, ami megmentheti a gyermekemet egy súlyos/halálos betegségtől?

Az ára más kérdés, azt épp megértem, ha valakinek nem telik rá (csak azt tartom hülyeségnek, ha ebben az esetben ezt nem ismeri be, mikor megkérdezik a véleményét róla, hanem jön a feleslegességgel vagy a mellékhatásokkal).

Egyébként az én fiam az első kettőt minden tünet nélkül viselte, a 3. pedig (amit 1 évesen kapott) kiütötte, 3 napig volt lázas, első nap 40 fölött volt a hője... Nagyon durva volt, de túl vagyunk rajta, és valószínűleg a betegséggel rosszabbul jártunk volna...

2023. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ne nekem ird. En beadattam amit lehetett. Eletet menthet. 1 percet sem gondolkodtam.

De nem mindenki gondolja igy

2023. okt. 13. 00:16
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Aki beadatja, azt egy rémtörténet nem fogja meghatni sajnos.
2023. okt. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
* aki NEM adatja be. Bocs.
2023. okt. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mi nem adattuk be, de erősen gondolkodtam rajta..
2023. okt. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én is erősen gondolkodtam rajta, de nem mertem, mert rengeteg rossz mellékhatást olvastam róla.
2023. okt. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

"Az ára más kérdés, azt épp megértem, ha valakinek nem telik rá (csak azt tartom hülyeségnek, ha ebben az esetben ezt nem ismeri be, mikor megkérdezik a véleményét róla, hanem jön a feleslegességgel vagy a mellékhatásokkal)."


A többség azért jön ezekkel q kifogasokkal, mert ha elmondja, hogy nincs rá keret, akkor azonnal felelőtlen szülő lesz belőle, aki q semmire vállalt gyereket.

2023. okt. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van rokonom, aki elkapta ezt az agyhártyagyulladást, nem tudtak rajta segíteni.


Az egyik testvére ápolta egész életében, nem is alapított saját családot. Mikor meghalt, most a másik testvér ápolja unokázás helyett. Egy 1-2 éves gyerek értelmi szintjén van, néha ki tud menni pisilni, néha bepisil. Amikor mondókázol neki, akkor tudja mondani a sor utolsó szavát, de azt sem felismerhetően. Tudja a kipp-kopp ki kopog?-ot játszani és kb. ennyi.


Ehhez képest még egy hét láz is semmi, azon túl vagy.

2023. okt. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
7-es, marpedig aki osszesen 90.000 Ft-ot nem tud osszekaparni 3 adag Bexsero-ra 9 honap terhesseg alatt, az felelotlen is. Beadattuk, semmilyen mellekhatas nem volt, egyetlen egy delutan volt egy kis laza a 2. utan, es ennyi. Ha valaki nem kepes felfogni, hogy ez egy olyan betegseg, amibe ha a gyerek nem is hal bele, de elete vegeig szobanovenykent fog vegetalni, annak gyerek sem kellett volna. Kedvencem pedig a “nem adattuk be mert feltem a mellekhatasoktol” kifogas. Es az agyhartyagyulladastol nem???? Idiotak.
2023. okt. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Kilencessel egyetértek. Az első oltás kéthónaposan, a második 6, a harmadik 12 hónapos korban adandó, tehát még csak nem is egy nagy kiadás. Ez a mostani infláció mellett csokipenz már...
2023. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!