Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez tényleg ekcéma lenne? Vagy...

Ez tényleg ekcéma lenne? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

[link]


Kisfiamon ilyen kiütések jelentek meg. A talpán is van, a lábán így, a derekán, a kezén, és a szája körül. A doki szerint a talpa és a keze kéz-láb-száj vírus, de ezek a pöttyök ekcémásak. De nem száraz ott a bőr. És egyre több van neki. Ettől még lehet ekcéma?

Fenistil cseppet kaptunk csak. Azt mondta, ha nem javul, telefonáljak, ír valami krémet. De nem tudom, nekem ez nem tűnik ekcémának. Valaki találkozott hasonlóval?


nov. 30. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak ilyesmi volt az arcán. Ott elmúlt, és átvándorolt (szerencsére) más testrészekre, ahol már csak száraz plakkokként jelent meg. Szóval igen, ez alapján lehet ekcéma is. Annak is van több fajtája egyébként. Nálunk a száraz ekcéma az uralkodó típus.
nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak a kezén volt, most derült ki hogy sok mindenre érzékeny, kajákra olyanra is ami kb vicc pl alma
nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk az az érdekes, hogy mostanában rengeteget almát eszik a fiam is. Eddig max Kubu pürében ette. De most két pofára eszi, mert rájött, hogy az jó. :D

Na majd figyelem. Csak eddig én is csak a száraz ekcémával találkoztam. Mondjuk más a bőre teljesen, mint a nővérének.

dec. 1. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!