Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a helyzet valójában az...

Mi a helyzet valójában az omega zsírsavakkal, segít a gyerekek idegrendszerének, megéri adni,vagy inkább vitaminokat, ásványi anyagokat adjak?

Figyelt kérdés
A legkisebb 2, a nagyobbik gyerekem meg 5 éves. Van egy kis idegrendszeri éretlenség a nagyobbiknál, jár fejlesztésre, de még nem mondták hogy kellene szednie valamit, viszont sokat hallottam az Eskimo kidsről, meg egyéb omegás szirupokról, hogy milyen jó az idegrendszeri fejlődéshez. Valakik meg azt mondják, hogy nem is hatásos, meg nem szívódik fel. Mert egyébként baromi drága bármi amit a gyerekeknek készítenek.
dec. 1. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lányom elég sokáig kapta, semmi változás nem volt. Se alvásban, se hisztiben, se semmiben. Idegrendszeri éretlenség miatt adtuk mi is.

Nem az Eskimót kapta, mert azt kihányta, hanem magasabb hatóanyagtartalmú, tisztább készítményt.

dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szervezetnek van egy bizonyos szükséglete. Ha eszik elég halat, ez fedezve van. Klinikai hiánytünet ritka (tudtommal csak vénásan táplált betegeknél sikerült előidézni, így derült ki, hogy vannak esszenciális zsírsavak). Hogy valójában mennyi a szükséglet, azt szerintem nem lehet biztosan tudni, max sejteni.


Szóval itt szerintem csak azt lehet mondani, hogy tégy belátásod szerint.

dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányomnál nem használt semmit idegrendszeri eretlensegre.
dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!