Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha betelefonálok az ügyeletre...

Ha betelefonálok az ügyeletre szerintetek felírják a felhőbe?

Figyelt kérdés

22 hónapos kisfiam a mai nap hurutosan köhögött, de mivel a kislányomat holnap reggel kell vinni kontrollra a gyerekorvoshoz úgy gondoltuk, hogy egyszerre majd elvisszük a 2 gyereket.Viszont a kicsi annyira csúnyán veszi alvásnál most a levegőt, ha köhög szinte fulladozik, úgy gondolom, hogy prednisolonos kúp kellene neki.Ismerősöket hívtam nekik nincs, a miénknek ami itthon volt lejárt a szavatossága.


Ha betelefonálok a problémával felírják neki a felhőbe, vagy be kell vinni a gyereket az ügyeletre személyes vizsgálatra?


Egy aggódó anyuka


dec. 5. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem tetted, mindenképpen telefonálnék
dec. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefonáltam, nem írnak fel így semmit. Párom bevitte a gyerkőcöt a kórházba, hogy megnézze orvos.Most várom, hogy telefonáljon mit mond az orvos.
dec. 5. 02:02
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem, én a fulladó gyerekről inkább kérdést írnék ki a gyakorira. Eszednél vagy?
dec. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj utolsó de nagy okos vagy!Bent maradtak éjszakára adtak neki egy kúpot (amit ugye én is akartam, csak nem tudtam szerezni éjszaka) de már rég itthon is vannak.Egyébként semmit nem csináltak a gyerekkel.
dec. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!