Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Este szájviszketésre panaszkod...

Este szájviszketésre panaszkodott, reggel pici seb lett rajta, herpesz vagy kéz láb száj vírus lehet?

Figyelt kérdés
Nem hólyagos neki, nem volt lázas, sem levert, nem volt semmi más tünet. Délután még semmi sem volt, este vakarni kezdte, reggel apró seb lett rajta. Kezein, lábain nincs semmi. 5 éves ovis.
jan. 13. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igy látatlanba ez még bármi is lehet
jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jan. 13. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem semmi.Viszketett valamiért,vakarta,kisebesedett kicsit.Ha sehol máshol nincs, akkor ez ennyi.
jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Nekem kb 2 havonta van herpeszem. Na az nem ilyen.

2x estünk át a kéz láb nyavaján. Az sem ilyen volt.

Én is azt mondom, viszketett valamiért es elvakarta. Ez nekem így sima sebnek tűnik

jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem simán a hidegtől/széltől szokott ilyen lenni, most pedig van mindkettő bőven.

Én első körben Labelloval vagy hasonlóval próbálnám kenni, úgyis itt a hétvége, ha hétfőre nem javul vagy romlik, esetleg jön új tünet, akkor irány a gyerekorvos.

jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
A herpesz brutalis elso fertozes alkalmaval. A lanyom latas lett es 5 centis holyagok feldagadt szajjal, iszonyuan nezett ki. Utana is elojott egyszer,de az msr nem volt veszes. Kez lab szajnal belul,torok szajpadlas nyelv es belul feher gennyes golyagok. Uvolteni fog es nem eszik nem iszik,azt nem lehet osszeteveszteni.:(
jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lázas lett*
jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!