Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Véres széklettel merre kell...

Véres széklettel merre kell indulni, milyen orvoshoz?

Figyelt kérdés
21 hónapos kisfiam széklete néhány napja véres. Friss vér, nem sok, de nagyon látható. Először betudtam annak, hogy kicsit erőlködött, de kezdek aggódni, mert nem múlik neki. Merre induljunk vele? Vagy a gyerekorvos ad majd beutalót?

jan. 22. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos ad beutalót gasztróra valószínűleg.
jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én véres széklettel nem várnék sztk-s gasztróra. Ki tudja mikorra adnak időpontot. Keresnék egy magán orvost, akihez a leghamarabb el lehet vinni.
jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Vagy gyereksürgősségi. És kivizsgálják.
jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnál ez tejfehérje allerga volt.
jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is vérkép kell, hogy mennyi a trombocita, hemoglobin. Ha ez oké, akkor a gasztroenterológiára küldenek először, ha nem, akkor a hematológiára (is). De egyébként tenyésztést azt elsőkörben fognak csinálni a vérkép mellett.
jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony elvinném a sürgősségire.Valóban lehet,hogy hónapok múlva kapsz időpontot sztk alapon.Addig ezzel nem lehet várni.Pont lesz@rnam,hogy mit szólnak.Mert biztos,hogy megjegyzéseket tennének,hogy nem oda kéne menni,de ha már ott vagy, akkor kivizsgáljak.A férjem tavaly véreset hányt, szerencsére nagyon jófej a házidokink,beküldte azonnal a sürgire.Ott volt délelőttől este 11-ig,de alulról,felülről megvizsgáltak mindent rajta, kiderült,hogy gyomorfekélye van.Háziorvos szerint is hónapok múlva került volna sorra mindenhol,addigra nagyobb baj is lehetett volna.
jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekosztályon dolgozom. Amikor véres lett a széklete,azonnal hívtam a háziorvost,de már közöltem mellé,hogy beviszem a munkahelyemre a lányom. Úgyhogy sürgősségin megnézték. Ha vér jelenik meg bárhol,azért az nem játék. Azért erőlködésnél nem lesz folyamatosan véres. Legalább a háziorvost hívhattad volna kérdező. Nálunk tejfehérje allergia miatt volt 9 hónaposan,illetve nemrég egy baktérium miatt volt hasmenése vérrel.
jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Holnap reggel hívom az orvost, aztán majd kiderül mi a gond. Remélem semmi komoly.
jan. 22. 20:43
 9/13 Senior Séf ***** válasza:
Első blikkre ételallergia ugrik be. De persze a végszó a dokié lesz.
jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Voltatok orvosnál?

Sikerült valamit megtudni ?


Gyógyulást

jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!