Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Iskolás gyerekeitek sokszor...

Iskolás gyerekeitek sokszor betegek?

Figyelt kérdés
Ugyan annyira elkapják a vírusokat a suliban vagy a bölcsiben/oviban többet voltak betegek?
febr. 16. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Az én lányom bölcsiben, oviban szinte sosem volt beteg.


Most 4-es, és mindent összeszed. Pont ma számoltam össze, hogy már 16 napot hiányzott ebben a tanévben.

febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Munkatársaim gyerekeihez képest nem igazán. Idei tanévben eddig 5 napot hiányzott, de oviba se volt betegesebb. "Bezzeg" amikor még közösségbe se járt. 1,5 éves koráig ötször voltunk kórházban, egyszer intenzíven. Azt hiszem, előre "megfizettük".
febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember óta most voltak először betegek. A nagyobb 4. osztályos, a kicsi bölcsis.

Tavaly már nem számoltam mennyit voltak betegek. Ha munkahelyen dolgoztam volna biztos kirúgtak volna...

febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Változó
febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!