Ettől köhöghet ennyire?

Figyelt kérdés

Fiam 1 éves és tegnap napközben kissé köhögött.

Vettünk neki Tussirex Juniort. Egesz éjszaka nagyon köhögött..

A gyógyszer miatt lehetett? Ez Köptető vagy köhögés csillapító? Eddig sinupretet használtunk,de elvileg változott a hatóanyag és nem adható már 1 éves korban.


febr. 24. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Tussirex elvileg köhögéscsillapító. Éjszaka hogyan köhög? Hurutosan, szárazon vagy ugatósan? Lehet, hogy csorog le a váladék a torkán és az ingereli. Ha hututosan köhög, akkor én napközben köptetőt adnék neki, hogy segítse a váladékot távozni, éjszakára meg köhögés csillapítót. Jó ötlet lehet az inhalálás is. Nem tudom 1 évesen milyen gyógynövényes csodákat lehet adni de akár éjszaka ha felköhögi magát azt is meg lehet próbálni. De ha eltart egy pár napig, akkor mindenképpen vidd orvoshoz, mert akkor már lehet, hogy antibiotikum kell. Ez mellé plusz d és c vitamin mehet és ha kap valamilyen immunerősítőt az is menjen nyugodtan. Sok folyadék, szellőztetés.
febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
febr. 24. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is köhögnek.Éjjel jobban.Nekunk is ez a gyogyszer van,ez csillapítja a köhögést!
febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!