Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3-4 percig vizes ruhában volt...

3-4 percig vizes ruhában volt a gyerek, lehet baja?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vettem egyből észre, hogy a székében ülve magára borított a 2 éves gyerek egy pohár vizet. Kb 3-4 percig lehetett így, bent a melegben. Lehet baja belőle?

febr. 25. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit gondold már vègig, hogy mennyire reális ez a kérdés. Mi baja lenne? Hogy egy kicsit esetleg, ESETLEG megfázik??
febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Meleg zuhany vagy fürső megoldja.

En ha áthűlök átázok esőben olyankor soha nem lesz bajom ha hazaérve gyorsan melegzuhannyal felmelegítem magam. Ha ez kimarad akkor jön a nátha.

febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyből szárazra töröltem, meg átöltöztettem meleg ruhába.
febr. 25. 19:53
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem valószínű, de tényleg javítja az esélyeket, ha gyorsan berakod a meleg vízbe a fürdőkádban utána.
febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni mi baja lehetne. Gondolom fürödni azért ennél tovább szokott...
febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány fok van nálatok a lakásban.
febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam napi 5x leönti magát vízzel itthon, soha nem paráztam ezen, nem is mindig öltöztetem át azonnal.
febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az enyém 1 éves. Hónapok óta van ilyen, hogy levizezi a bodyját. Na bumm. #7 voltam.
febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
21 fok van, bár a nappali mindig melegebb kicsit.
febr. 25. 20:30
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Az nem túl meleg.
febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!