Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hol lehet kapni Bexsero oltást?

Hol lehet kapni Bexsero oltást?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne hol lehet beszerezni ezt az oltóanyagot. Nagyobb gyógyszertárakban vagy esetleg oltóközpontban?! Kérdeztem a gyerekorvostól nem tudott válaszolni…

Vagy esetleg ez is olyan hiánycikk mint a Rotarix ?


márc. 4. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán gyógyszertárba vettük mind a 3-at. Ott nincs már?
márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is simán kaptunk az első gyógyszertárban, ahová bementünk. Esetleg érdemes telefonon érdeklődni.
márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Orvos felírja, te pedig kiváltod, és a beadásig hűtőben tárolod.

Eddig semmilyen ajánlott oltást nem kértél? Mert nem a Bexsero az első, amit beadnak, előtte van a rota vírus elleni meg a Neisvac-C is, azokat ugyanígy kell beszerezni és tárolni.

márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik patikában. Érdemes többet felhívni, mert többezer forintos különbségek lehetnek.
márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban, de hiánycikk (én pl. a 4. helyen kaptam csak), érdemes nagyobb patikában próbálkozni, nekem egy plázás Benuban sikerült végül.
márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, most mennyire hiánycikk, de mi eddig ezt is és a Rotarixot is a helyi (kis) gyógyszertárban vettük, viszonylag jó áron. Olyankor is volt náluk, amikor több helyen hiánycikk volt. Érdemes előtte odatelefonálni, hogy nem menj potyára, egyes helyeken (pl. nálunk) még félre is rakják, ha kéred.
márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!