Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha vidékiként felviszem a...

Ha vidékiként felviszem a gyerekem a Heim pálba, fogadni fogják?

Figyelt kérdés

A mi orvosunk félre kezelte, és nem javul egyáltalán.. még a mai napot megvárom, mert más gyógyszerokat kapott tegnap előtt, de ha ma sem javul holnap reggel (szombaton) fel szeretném vinni őt oda.

Gyulladás tuti van a szervezetében, de a mi orvosunk hiába mondtam, nem látta szükségét elküldeni vérvételre sem.

Ott a Heim Pálban ezt kérésre megcsinálják? Szombaton?


Nyilván ha nem kapok normális választ, akkor felhívom a kórházat és tőlük kérdezem ezeket.


Köszönöm a válaszokat.


márc. 8. 08:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

Istenem, téged nagyon hülyénekk fognak nézni hogy náthával beviszed a sok leukémiás rákos gyerekhez a tiedet!


Te végeztél orvosi egyetemet, 10 évet tanuáltál egyetemen hogy megkérdőjelezd az orvosodat?

márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Inkább hívd fel a kórházat, nehogy valaki félretájékoztasson, és hiába gyertek. Esetleg nézz egy magán labort, ha nem fogadnának. A laborvizsgálathoz beutaló kell, de a magánrendelőkben nem kérik.
márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Szombaton biztos nem, de egyébként is csak beutalóval.

Szombaton ügyelet van, ami arra való, hogy súlyos betegek akkut betegeket ellássák.

Vizsgálatokat kérésre magánkórházban lehet maximum csináltatni.

Mi baja a gyerekednek?

márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1# nekem te ne pattogjál

Nem nátha hanem arc és homloküreg gyulladás.

Ezt is csak úgy tudtam meg hogy kicsaptam a balhét a röntgen vizsgálatért

Mert az agyhalott orvosunk annak sem látta sürgősségèt.

márc. 8. 09:08
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

És ahoz minek vérvétel? Kap rá antibiotikumot, szívod az orrát, vagy fújja sokat, inhalál és kész. Kórházi ügyeletrő kemény szavakkal küldenének el.

Te vagy az akinek covidos volt a gyereke és még köhög. Értsd meg, hogy az normális, hónapokig tarthat.

márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mióta beteg kérdező? Milyen tünetei vannak? Végigszedte a felírt gyógyszert? Van,hogy elsőre nem használ,amit adnak,nyilván akkor váltani kell.
márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból kérdező,ügyeleten dolgoztam. Nem tudom milyen tünetei vannak,de egy arcüreggyulladásos tünetnél nálunk se csináltak röntgent egyből. Sőt...vérvételt se minden esetben. Tüneti kezelés és felírnak antibiotikumot. Mit vársz a Heim Páltól pontosan? 6# vagyok.
márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy elégedett, kérj egy beutalót a helyi kórházba füll-orrgégészhez, vagy keress egy magánt. Ezért teljesen feleslegesn a Heim Pálba utaztatni a beteg gyereket.

Anno gyerekként 12-szer szúrták fel az arcüregemet a gyerekorvos-kórházi fülorrgégész szent kettősségében. Elvittek magánrendelésre, ahol kaptam gyógyszereket és valami olyan befújós antibiotikumot, amit előtte sehol. Soha többé nem kellett szúrni, azóta sem... Te érzed, hogy gond van-e, de szerintem ez nem akkora, hogy egy országos klinika ügyeletére kelljen rohanni, ahol valószínű hülyének néznek.

márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen levan szívva az orra? Én 3 percig kő keményem szívóm neki hiába nem akarja. Olyan adagok jönnek ki, hogy azcsak na. Fáj is neki sokszor, de érzem hogy alig rántja ki az orrszívó is úgy levan tapadva neki.

Kórház helyett vidd el inkább sószobába.

márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Február eleje óta beteg.

Vittem folyamatosan a gyerekorvosunkhoz, de covidra fogta hogy azért köhög.

Kapott tüneti gyógyszerokat, nem múlt neki.

Vissza vittem, kapott gyenge antibiotikumot..beszedte, kb 2napig úgy nézett ki hogy javul, majd újra rosszabodott a helyzet.

Vissza vittem, azt mondta most kapott antibiotikumot, így megint csak tüneti gyógyszerokat kapott.

Addi addig fajul a helyzet, hogy éjjel nem aludt a fulladástól, akármit csináltam vele. Vissza vittem, hogy kèrek röntgenre beutalót, azt mondta nem, akkor inkább ír fel egy erős antibiotikumot.

Azt is beszedtük, 10 napig tartott a beszedése, de már a 8.napon újra fulladni kellett, de akkor már hányásigy és elkezdett nagyon fájni a feje, nem tudta abba hagyni a sírást a fájdalom miatt.

Megint vissza mentünk, és pedig ő váltig állítja, hogy tiszta a tüdeje, nem kell a röntgen.

Jó, de én akkor sem megyek el röntgen beutaló nélkül.

Nagy nehezen adott, rohantam is vele ahol kiderült, hogy a tüdeje igen, tiszta, de az arc és homlok üreg gyulladásban van.


Felhívtam a gyerekorvost, aki azt mondta, hát igen, előbb kellett volna az a röntgen, de antibiotikumot már nem adhat ugyanis beszedett 2félet is.


Akkor kérdezem én, hogy fog lemenni a gyulladás?

Az orrát brutál módon szívom, mindent az előírtaknak megfelelően csinálok.

A genny/gyulladás fel megy az agyába akkor ki felel érte?

márc. 8. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!