Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tejallergia-gyanú miatt...

Tejallergia-gyanú miatt vérvételre kell vinnem 3,5 éves lányomat. Ebben a korban hogy és honnan vesznek vért?

Figyelt kérdés
Szerencsére nekem nem volt, így nem tudom

ápr. 4. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Öledben ül, egy lefogja, te is lefogod, a másik leveszi a vért könyökhajlatból.

Nálunk így volt

ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég voltunk a fiammal vérvételen, ő még nincs 2 éves.

Ölemben ült, lábammal fogtam a lábát, átkaroltam, hogy a bal karját lefogjam, a jobb karját tartottam. Meg a vérvételes hölgy is fogta neki, mikor vette, nehogy véletlenül elhúzza.

ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahonnan sikerül. Kortól függetlenül vehetnek könyökhajlatból, csuklóból, kézfejből szárnyas tűvel...
ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évesnek könyökhajlatból vettek. Magánban. Egy kis pillangót tettek neki oda és az volt a mondás hogy megitatjuk. Olyan profi volt a nő, hogy szinte semmit nem érzett.
ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kézfej az fájhat
ápr. 4. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Könyökhajlatból szoktak
ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Lányomnak kézfejből vették. 2,5 éves volt akkor. Fel kellett fektetnen, a lábait fogtam, egy nő a kezeit, egy másik pedig levette a vért.
ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
7: ez atomgáz 😱
ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az volt. A gyerek is nyugodtabb lett volna az ölembe, így meg csak kiáltozott, hogy Anya segíts, és sírt.. Majdnem én is sírtam. Azthittem egy gyerek osztályon valahogy másképp csinálják, kedvesebben, tekintettel arra hogy ő gyerek

7es voltam

ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!