Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Holnap kapja az első adag...

Holnap kapja az első adag ROTATEQ készítményt a 9 hetes babám. Mire számítsak, mint mellékhatás?

Figyelt kérdés

A védőnő azt mondta, kicsit fájhat tőle a hasa max. Egy másik eü-s ismink szerint mehet a hasa is tőle.

A kérdés az, hogy ha megy a hasa tőle, akkor pelenka cserénél én nem kaphatom el a vírust? Tudom, ez elölt vírus, de hányásfóbiás vagyok és rettegek ettől is meg attól is , hogy a gyerek mellékhatásként esetleg hányna.

Mire készüljek fel? Nem akarom, hogy miattam,mert beadattam neki szenvedjen a kicsi. elég lesz ha az oltásoktól szarul lesz.



#mellékhatás #Rota oltás
ápr. 9. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem napokig visitottak utana, gorcsoket okoz, sajnos ez van. Es igen, kakaval uriti az élő vírust, 10 napog óvatosan, vagy kesztyűben pelenkázz, mert elkaphatod ilyenkor.
ápr. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Enyem is 2 hetig uvoltott reggeltol estig az elso adag utan. A masodiktol semmi baja nem volt.
ápr. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk kórház lett a mellékhatás végett.Hányt+tüszös mandulagyulladása lett.4 nap infúzió 7 nap kórház.

Mondjuk azt mondták ez nem gyakori,de halálra rémitett

ápr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk semmi mellékhatása nem volt. A széklete valóban lehet fertőző, fokozottan kell ügyelni a higiéniára.


"Nem akarom, hogy miattam,mert beadattam neki szenvedjen a kicsi. elég lesz ha az oltásoktól szarul lesz."


Hidd el, hogy az esetleges mellékhatások az esetek nagy részében semmi ahhoz képest amitől megvéded vele. Most volt 2 rotás gyerek is a családban (5 és 7 évesek) mind a ketten kórházban voltak 1.5 hetet és nagyon legyengültek.

ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi nem volt.
ápr. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyik gyerekemnél sem volt semmi mellékhatás.
ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk se volt semmi mellékhatás.
ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Arra számíts,hogy a kakija fertőző lesz. El ne kapd a rotát! A doki úgyis figyelmeztetni fog. Figyelj a higiéniára!
ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi mellékhatás nem volt nálunk.
ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A gyereknek ment a hasa, en meg hanytam es ment a hasam 😕

De nem voltam vacakul.

ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!