Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi jelentősége van a Rotateq...

Mi jelentősége van a Rotateq beadásakor annak, hogy az anya a terhesség alatt kapott-e immungyengítő gyógyszert?

Figyelt kérdés

Olvastam a betegtájékoztatóban, hogy tájékoztatni kell az orvost, ha az anya kapott immungyengítőt a terhesség alatt. Én a 24.hétig kellett hogy szedjek Prednisolont, de nem szóltam róla, mert nem tudtam, hogy kell.

Mi a jelentősége, mert a betegtájékoztató arra nem tér ki?

Amúgy 12 hetes a baba.


ápr. 12. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyengítheti a baba immunrendszerét is,és erősebb mellékhatásai lehetnek az oltásnak.
ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg sem érezte hála istennek, a hasa sem ment, nem is fájt a hasa , nem hányt, meg az oltásoktól sem lett még hőemelkedése sem ,a lába sem dagadt be, meg sem látszik hova kapta és aznap fájt csak neki, másnap már semmi baja nem volt.
ápr. 12. 22:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy megéri beadatni és most nem a 3 oltás ára miatt kérdezem ezt a rota elleni cuccot? Van értelme, vagy csak biznisz?
ápr. 12. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom. Az én lányomat nem oltathattam be vele egészségügyi okokból. Úgyhogy tapasztalatom nincs vele.
ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én sem tudom,hogy jó ötlet -e ,de már az első adagot megkapta, úgyhogy mivel marha drága, a másik kettőt is meg fogja. Meg állítólag a legsúlyosabb rota vírus törzsek ellen véd, szóval mondjuk nem lesz kórház, ha el is kapja.
ápr. 12. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ertelme beadatni igen. Jobb otthon hanyni parszor mint korhazban fekudni infuzion kiszaradas miatt.
ápr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint a bundazsákos, lenyeli a szelet, rotás hülye. El kellene venni tőle a gyereket
ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!