Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek vigyem orvoshoz a...

Szerintetek vigyem orvoshoz a 3hónapos babámat? Többi lent

Figyelt kérdés

Május 4-én lesz 3 hónapos

Alapból hasfájós, ami inkább késő délután szokott rájönni, de most valami megváltozott.

Tuti fáj a pocakja is, mert csavargatja magát, kb.5napja kezdődött,hogy már korán reggel is nagyon sírt, alig lehetett megnyugtatni. Amikor a cicit a szájába akarom adni, akkor mégjobban sír, kevesebbet is eszik, kevesebbet pisil. Vagyis egyszer úgy tűnik jobban van, utána hirtelen rájön ez. Piszkálja a fülét, éjszaka többet mocorog és szopja az ujját.

Nem tudom, hogy a torka fáj e vagy az ínye, mert van amikor az ujjamat az ínyéhez rakom és kicsit megnyugszik,néha szokott köhögni, de legtöbbször a nyála miatt, reggelente olyan,mintha meg lenne fázva, tele van a kis orra, de a száraz levegőtől is lehet.

Olvastam a cici sztrájkról is, cumizni nem szokott, cumisüvegből akkor kap enni, amikor megyünk valahova vagy a lefejt tejet ritkán abból megkapja.

Most éppen jól ébredt, mosolygós, kikakilta magát alszik is tovább.

Vagyis ébredés után mindig mosolygós.

Nem tudom mit csináljak, rosszul érzem magam olyankor,amikor nem kell neki a cici. Olyankor elaltatom nagy nehezen és úgy tudom megetetni vagy ébredés után, amíg jó kedve van.


ápr. 30. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Cumisuveget elhagynam, ezen kivul pedig lehet mocorognak a fogcsirak.


Ragoka, gelek, amiket mar most is kiprobalhatsz, hatha segit neki.

De az uveg miatt is “sztrajkolhat”, azaz cumizavara lehet. Lehet, nem biztos, de esely az van ra.

ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is megpróbálnám a rágókát és a géleket. Simán mocoroghatnak neki a fogcsírák ennyi idősen.
ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Abból, hogy vakargatja a fülét arra tudok gondolni, hogy a fogai mocorognak.

Nem feltétlenül kell orvoshoz vinned, hívd fel a védőnőt vagy az orvost, és mondd el mi van, majd megmondják hogy be kell-e menned.

ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a védőnő is a fogara tippelt, felhívtam, azt mondta vegyek rá krémet.
ápr. 30. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Dentinox-lidokainos, naponta 3x használható.

Dolo gél-gyógynövényes,nincs korlátozás.

ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!