Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek egy 23 hónapos...

Vexike kérdése:

Szerintetek egy 23 hónapos kisgyerek ha az anyukája kórházba kerül 2 napra, érdemes bevinni meglatogatni az anyukáját vagy az túl traumatizalo neki, látni a sok beteg között, ráadásul nem jöhet vele az anyukája haza. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sajat tapasztalat van esetleg valakinek?

#gyerek #Kórhazi latogatas #Beteg anya
ápr. 30. 13:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%
Szia! Szerintem ha szépen fel van készítve, hogy Anya elmegy dolgozni vagy meglátogatni messzire valakit vagy hasonló, amit el tud képzelni és biztonságosnak érzi, és a kórházból tud telefonálni , amiből érezteti , hogy jól van és nemsokára jönni fog, 2 t alszunk, akkor lehet, hogy jobb, ha nem megy be. Ismeretlen környezet , félelmetes lehet otthagyni anyát, akit így esetleg nem érezne “biztonságban”. Talán a kisebbik rossz egy kis otthoni hiszti, mint egy kórház utáni hiszti…
ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt ilyen, másfél éves volt a fiam, amikor két napra kórházba kerültem, ráadásul a két napból egy hét lett. Jól viselte, persze nyűgösebb volt a szokásosnál, meg az alvása is kicsit "elromlott", de semmi extra nem volt. Eszünkbe se jutott, hogy látogasson. Sajnos szűk másfél évvel később, 2,5 éves korában meg kellett ismételni a műtétemet, akkor két éjszakát voltam távol, abszolút rendben volt. (Addigra mondjuk már többször előfordult, hogy 2-3 napot az apukájával volt kettesben, és mindig szuperül zajlott minden.)
ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném be. Szerintem könnyebben fogadja,hogy pár napig nincs otthon anya, mint találkozni anyával egy idegen helyen és otthagyni.
ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg be sem engednék
ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
12 éves kor alatt nem vihető be gyerek látogatni, tehát nincs miről beszélni.
ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

2.5 eves volt a fiam mikor mutottek, 3 napig voltam bent, eszembe nem jutott, hogy bejojjon ( itt bejohet gyerek is latogatni, kulfold). Raadasul en egyedul nevelem, a mama jott addig hozzank vigyazni ra.

ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem vinnem be, 2 nap nem olyan sok. 2 évesen már értelmes, megerti, hogy 2tőt alszol, aztán jön haza anya.

Nekem 20honapos volt a fiam, mikor a 2.kisfiunk született, én lerajzoltam neki, mi fog történni, és a szülés előtt sokszor lapozgattuk azt a "könyvet". 1 teljes hetet voltam benn végül, az 5.napon jött csak látogatni, teljesen jól viselte. Addig viszont nem akartam, hogy telefonáljon, féltem, hogy nem vagyona e jobban utánam.

ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Gyerek be se mehet.
ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
2 napra én sem, viszont azt ne mondjátok már, hogy aki hetekre-hónapokra bekerül, kibírja a gyereke nélkül... Hetekre kerültem be a 2. terhesség alatt bizonytalan időre, haza se akartak engedni, de ez hosszú sztori. Bejöttek, beengedték hozzám pici időre, akkor volt másfél éves, nem volt egyszerű a találkozás, de nagyon jó volt látni. Ugyanígy barátnőm, ő hónapokra került be sajnos, úgy hogy hetente-két hetente igen is mentek látogatni. De 2 nap az más tészta, nyilván. Bár szülés után is sokszor az udvarra lemegy anyuka a nagyobbhoz megölelgetni. :)
ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
5# Sok helyen a közös látogatós helyiségbe beengedik. Legalább is decemberbe így volt, kis város vidéki kórházán. Itt ahol élek megyeszékhely, itt viszont nem.
ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!