Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Golflabda meretu “csomo”?

Golflabda meretu “csomo”?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiamnak ma este vettem eszre, hogy a nyakan kozepen minden erolkodeskor es siraskor egy golflabda meretu csomo szeruseg latszik. Meg vagyunk remulve, holnap orvos termeszetesen.

Erdekes az, hogy alapbol ha megtapogatom neki azt a reszt, nem erzek semmit, szoval semmikeppen se kemeny, hanem puha lehet es csak akkor latszik neki, ha sir vagy erolkodik (pl kakilasnal). Maskepp nem.


Jart mar valaki igy? Nyilvan a legrosszabbra gondol az ember ilyenkor. De ha esetleg rosszindulatu daganat, mas tunete nem lenne? Nincs laza, nem aluszekony, nincs egyeb baja.

Nyilvanvaloan tudom, hogy itt senki nem orvos, inkabb tapasztalatok erdekelnenek hatha jart mar valaki igy es mi volt a csomo oka.

Az tuti, hogy ez tegnap meg nem volt ott neki vagy nem volt ekkora, mert az feltunt volna.


máj. 9. 19:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 1 eves es nem faj neki szerintem.
máj. 9. 19:53
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vidd orvoshoz holnap, ő majd megmondja mi a további teendő. És javaslom, hogy amíg nem látta orvos addig ne gyere fel ide megnézni a válaszokat, mert garantáltan nem fogsz aludni tőlük.

Lehet, hogy semmi komoly baja, de az is lehet, hogy komoly. És ne is keress rá erre a neten, mert feleslegesen hergelnéd magad rajta.

Van tippem, hogy mi lehet az, de nem vagyok orvos, meg nem is látjuk, hogy hogyan néz ki ezért nem riogatlak feleslegesen.

máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De, persze mar felkutattam a netet, en biznek a zsircsomoban, hatha, mert semmilyen mas egyeb tunet nem illik ra.

De nyilvan holnap reggel egy fokkal okosabb leszek, de gondolom en, hogy tovabbi vizsgalatok kellenek majd.

Remeljuk a legjobbakat.

máj. 9. 20:10
 4/20 babyboom567 ***** válasza:
100%
De a nyakán hol?elől hátul?a torkánál?nyirokcsomó?Nem volt beteg mostanában?
máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre lennék kiváncsi, hogy hol, oldalt a nyirokcsomóknál?
máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Elol a torka alatt picivel, kozepen. Nem volt beteg meg soha, mondjuk az 1 eves oltasokat 2 hete kapta, de nem hiszem, hogy ez mellekhatas lenne.
máj. 9. 20:37
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az oltástól. Az az oltás helyén lenne akkor.


Drukkolok,hogy valami banális legyen. Írj holnap!

máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
Ja,és még lehetőleg ma fotózd/videózd le a dokinak!!
máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Probaltam videot kesziteni, de nem sikerult jol lekapni.

Viszont ugye siras kozben eszreveheto, ezert ez kivetelesen nem lesz gond, mert mindig sir az orvosnal, szoval latni fogja.

máj. 9. 20:45
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
OFF: mekkora egy golflabda?
máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!