Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van értelme beadatni a Rota...

Van értelme beadatni a Rota vírus elleni készítményt?

Figyelt kérdés
Most a Rotateqre gondolok, az 3 körös. Mi beadatjuk,ma kapja a második adagot a kislányom. Ti beadattàtok?
máj. 15. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Elsőnél be akartuk adatni. Doki elött 2nappal elkezdett hányni, ment a hasa. Doki beküldetett mintát, kiderült rota. Így a doki már feleslegesnek tartotta. 2nap alatt átment rajta.


Másodiknál már nem is akartuk beadatni.



És egy durva példa. Barátnőm beadatta, a 2.adag után kórházba került 1hétre a lánya, vészes hányás, hasmenéssel. Nála így jött ki.

máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Tudod minek nincs értelme?

Megkezdett oltási sort félbehagyni. Na annak nincs értelme!

máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Gyerekapolo vagyok, igen beadatok mindent.

Sok mindent lattam / latok amirol nektek - nem eu.-es fogalmatok sincs ...

máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem adattam be. 5 éves a fiam. Egyszer volt hiányos vírusa és az se rota hanem calici. Épp ezért nem adattam be. Q ellen véd de rengeteg hiányos betegség van
máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó, hogy beadatom és nem a Gyakori népére hallgatok!
máj. 15. 11:23
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Beadattam minden választható oltást a nagynál is és most is be fogom. Nem volt kérdés. Gyakorin sem kellett hozzá segítséget kérnem, elég egy hozzaerto orvos véleménye.
máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Minden választható oltást beadatunk, nem éri meg semmi azt a kockázatot, hogy egy hasmenéses vírus miatt pl. kórházba kerüljön a gyerek, vagy például egy bacitól agyhártya gyulladást kapjon.
máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi adattunk be rota ellen, de csak 2x kellett szájon át, nem tudom a nevét.

A barátnőm is beadatta, de így is kórházba került a gyereke rota miatt 4 évesen. Szerencsére már jól van.

Oltásoktól nem félek egyáltalán.

máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem adattuk be, nincs értelme. Mi sem kaptunk anno, mégsem haltak tömegével a gyerekek a rota miatt.

Csak a szülőkben keltik a lelkiismeret furdalást ha nem adatod be.

máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Én mindent beadatok neki. Nem azért, mert belehal, ha nem, de így is összeszed minden nyavalyát, ha csak egy dögvésszel kevesebb, nekem megéri. Anno mi se haltunk bele a bárányhimlőbe, most meg már kötelező az oltás rá, és azt se bánom, hogy nem kell végigcsinálni vele. Továbbra se azért, mert holtan esne össze tőle, csak minek, ha egyszer egy oltással megelőzhető. Mindkét gyerek mindent megkap, az összes oltást, nem is variálok vele.
máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!