Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sima nátha kb. mennyi idő...

Sima nátha kb. mennyi idő múlva múlt el babátokon?

Figyelt kérdés
Láz nélküli náthára gondolok. Mennyi idős babán?

2012. szept. 25. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már nem babák, 18 hónaposak, de az én fiaimnak 1-másfél hétig is eltart a nátha. Elég nehezen lábalnak ki belőle mindig.
2012. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 9,5 hónapos. A múlt hét vasárnap este kezdett el tüsszögni, láza nem volt eddig, csak piros a torka. Sajnos még mindig tart neki. Pedig adok neki c-vitamint, calcimuscot, Nasivint az orrába, Sterimarral fújatom be, mielőtt orrszívó-porszívóznánk, de úgy tűnik, hogy a mostani nátha nagyon erősen tartja magát. Nem beszél a média járványról, pedig az ismeretségi körömben minden második ember ezzel küzd.
2012. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hét, de lehet, hogy elhúzódik, másfél-két hétig is. Az orrfolyás, köhögés néha igen makacs.
2012. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi múlt csütörtök óta küzdünk a náthával, 8 hónapos a baba.

Nem nagyon akar elmúlni, szörcsög mindig a baba orra, és az éjszakáink nem valami jók emiatt.

2012. szept. 25. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A kisebbik fiam 9 hónapos, pár nap alatt elmúlik nála. A nagy (3 éves)tovább húzza, nála kb 1 hét. Én sima náthára csak Fenistilt adok a nagynak, meg C-vitamint, a kicsinek max. calciumot.
2012. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!