Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 éves babánál honnan lehet...

1 éves babánál honnan lehet tudni hogy arcüreggyulladása van-e?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pontosan nem tudom. Viszont te onnan tudhatod meg, hogy elviszed a gyerekorvoshoz. Ha nem vagy abban biztos, hogy beteg (nem lázas, de furcsa a viselkedése és betegnek gondolod) akkor hívd fel a gyerekorvost és írd le a tüneteket amiket tapasztalsz és kérdezd meg, hogy be kell-e vidd. tudom nem ide tartozik, de néhány hónapja egy közeli ismerősöm fia náthás volt. Házilag kúrálta ki magát (nagyobbacska fiú). Nem is érezte magát nagyon vacakul de nem szedett antibiotikumot. Most pészmékert ültettek a mellkasába, mert az a betegség amit nem kúrált ki magából megtámadta a szivét és a szívizma 70%-a elsorvadt. Ez egyik napról a másikra történt hogy megtudta. Az egész életét tönkretette ez a betegség. (Sportoló volt a fiú) Ez az eset döbbentett rá arra, hogy mennyire komolyan kell venni a betegségeket. Az anyukája pedig természetesen magát okolja mivel igaz elvitte orvoshoz, az antibiotikumot is kiváltotta, de nem szólt rá, hogy vegye-be a fiú mert úgy volt vele ,,az sem jó ha túl sok antibiotikummal tömjük meg és azt mondta nem is érzi olyan rosszul magát". Nagyon sajnálom az egész esetet és azért osztottam meg veled, mert én is legtöbbször neten kérdeztem meg mit csináljak ha ez vagy az fáj,szúr,csíp... De már tudom, hogy nem játék. Ha arcüreggyuszira gyanakodsz akkor pedig pláne nem. Legalább hívd fel az orvost!
2012. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hívd fel a gyerekorvost, ha gyanakszol. Mond el a tüneteket, és ő megmondja, mit kell tenni. Ha szükséges fül-orr-gégészetre irányít majd. A 2,5 éves fiam most esett át rajta. Az tűnt fel az orvosnak, hogy másfél hete ta

taknyos, és köhög, a biztonság kedvéért küldött el, és igaza lett.


Ez egy ismertető


[link]


Mindenképpen beszélj azért orvossal, ne ez alapján próbáld eldönteni, hogy az-e vagy sem. Hidd el, te is akkor nyugszol meg, ha szakvéleményt kapsz

2012. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!