Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A bcg oltásnak már tényleg...

A bcg oltásnak már tényleg nem kell kifakadnia?

Figyelt kérdés
Állítólag pár hónapja adják ezt az új fajta oltást.
2013. máj. 23. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Már tavaly augusztusban is az újfajtát kapta a lányom. Nem baj, ha nem fakad ki. A lányunknak nem is látszik egyáltalán a helye.
2013. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiam is ezt kapta júniusban, semmi nyoma, de állítólag már nem kell ismételni emiatt.
2013. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam. Ma kérdeztem a védőnőt, merthogy egyáltalán nem is látszik semmi a fiam karjén. De még csak egy pici pötty sem. És ekkor mondta, hogy nem baj, meg nem is kell kifakadnia. De mivel néha mond érdekes dolgokat, ezért jobbnak láttam, ha megkérdezek másokat is :)
2013. máj. 23. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
De akor honét lehet tudni melyik gyereket kell ujra oltani melyiket nem ? .vagy már mindegy ? .
2013. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
már nem kell kifakadnia,és újra oltani sem kell.A kisfiam tavaly júniusban született,már az új oltóanyagot kapta.Semmi nem látszik neki.
2013. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És már az oltás helye sem marad meg később? Lányom 2011-es és neki még a kifakadóst adták. Viszont azt mondták, hogy már nem marad meg a helye, mint a régieknek. Na a nagy fenét! Egy kis horpadás azért csak látszik a karján, pont, mint nekem...
2013. máj. 23. 13:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Manapság minden mindegy! Az én kisfiam meg kettőt kapott tévedésből az újszülött osztályon. :( Az még a látszódós fajta volt tavaly.
2013. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó hogy rájöttek már erre is. Nekem azzal a régi fajtával ez volt a legnagyobb fenntartásom, hogy egy szenvedés gusztustalan kelés, aminek a nyomát élete végéig viselni fogja egy szinte hatástalan anyag miatt. (Nézzétek meg a who eredményeit) Reméljük ez a nem kifakadós hatásosabb is...
2013. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg örülök hogy még a kifakadost kapta .
2013. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"egy szinte hatástalan anyag miatt"


Nem hatástalan, sok mellékhatása van, mindemellett növeli a TBC-s megbetegedések számát is. WHO által ellenőrzött, 800 ezer indiain végzett, 20 éves vizsgálat eredménye. Amikor publikálták, sok országban le is állították az oltásokat. Emlékszem egy 2009-es cikkre, amikor az egyik orvos "verte az asztalt", hogy attól, mert más országokban nem véd, Magyarországon még véd.

2013. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!