Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Minden anyuka tudja a babája...

Minden anyuka tudja a babája vércsoportját?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem tudom a fiamét(14 hó) mert soha sehol nem mondták meg,igaz nem is kérdeztem,de vannak vérvételes leletei mert születése után vércukor gondjaink voltak,de sehol nincs erről semmi.kiváncsi lennék azért rá
2013. máj. 26. 20:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Az én fiam 18 hós,de én sem tudom sajnos,pedig kíváncsiak volnánk rá.

Soha nem vettek neki vért-e célból.

Bár ő korababa,3 hetet volt kórházban,de egyetlen papírján sincs rajta...

2013. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nekem anyukám megmutatta az oltási könyvemet amiben benne van az enyém...lehet,hogy ezt csak régen csinálták akkor.azt gondoltam,hogy csak nálunk felejtették el. :) de ezek szerint már nem csinálják
2013. máj. 26. 20:31
 3/37 anonim ***** válasza:
0%
A zárójelentésen rajta kell lennie elvileg,amit akkor kap a baba amikor jöttök haza a kórházból a születése után.
2013. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
na ez az.de nincs rajta egyiken sem(miután hazaengedtek,2 nap múlva sajna heim pálba kellett mennünk 1 hétre) ott is volt vagy 6 vérvétel,és mégsincs sehol a vércsoportja
2013. máj. 26. 20:34
 5/37 anonim ***** válasza:

Kevés babának van csak meg a vércsoportja, ugyanis, ha semmi nem indokolja, akkor nem vesznek a babáktól ilyen céllal vért.

Tehát nem minden anyuka tudja.

Én sem tudom a fiamét.

A nővérem kisfia mikor született, születés után volt egy műtétje és neki vettek vért és csináltak vércsoportelemzést.

2013. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Értem,tehát ez nem egy kötelezően elvégzendő szűrés.köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 26. 20:39
 7/37 anonim ***** válasza:
0%
Szülésnél mindenkinek ráírják a papírjára. Fiam 0-
2013. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
én onnan tudom, h. apa 0-s, én 0-s vagyok, így a baba is csak 0-s lehet. így tippelni te is tudsz, legrosszabb esetben 3 a lehetséges verziók száma .
2013. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekünk is ráírták a papírjára,én azt hittem mindenkinek szerepel a záróján.
2013. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudjátok, nem mindenhol csinálnak a babáknak vércsoportelemzést és akinek nem csinálnak, annak rá sem írhatják a papírjára!

Lehet, hogy felétek, mármint akik azt írják, hogy minden babának ráírják, azoknak csinálnak, de nem mindenhol. Én sem tudtam addig a vércsoportomat, míg nem lettem terhes.

2013. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!