Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ospen gyógyszer szedése...

Ospen gyógyszer szedése másodjára 3 hét alatt,6 hetes kismamának?

Figyelt kérdés
A légyeg hogy kb 2 hete nagyon fájt a torkom elmentem a dokihoz és jeleztem hogy valószínű hogy kisbabát, felírta az ospen gyógyszert amit terheseknek is lehet szedni!Akkor jobban lettem de most megint fáj nagyon és kénytelen voltam megint elmenni szintén ezt a gyógyszert írta fel! Nem gond hogy ilyen kis idő alatt másodjára szedem igaz ezt lehet terheseknek is rá is van írva! Amúgy mielőtt elmentem kipróbáltam nagyon sok mindent a méztől a sóig mindent! Jelenleg nem vált be semmi mert már nyelni sem bírok!
2013. máj. 30. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid idő elteltével teljesen fölösleges ugyanazt az antibiotikumot felírni, csak növekszik a rezisztencia, főként mivel nem mulasztotta el a betegséged elsőre sem.
2013. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz de a doki szerint ezt tudja felírni és az a baj ahogy már írtam hogy tényleg végső esteben mentem megint el hozzá! A méztől a sós víz gargarizálásáig, a só felmelegítettem és a torkomra tettem! Homeogene 9 szopogató tablettát szedek már pár napja! Kamilla tea gőzölés minden! És ott vagyok hogy nem bírok nyelni, fáj a fejem! Szóval már nem tudom! Amúgy meg nem vagyok gyógyszeres csak ha nagyon muszály! Ha még tudsz valami tutit légyszi írd és kipróbálom!
2013. máj. 30. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
A Tantum Verde jut eszembe. Nem tesz csodát egyik pillanatról a másikra, de egy-két nap alatt biztos javulsz tőle. Az torokfertőtlenítő, és lehet használni terhesen is.
2013. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!