Mitől lehet pöttyös?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam 1 hete piros pöttyös a pofiján, hasán, fejbőrén, fülén. Először viszketett, kapott rá Fenistilt és Calcimuscot, 1 nap után elmúlt, majd rá 2 napra megint előjött neki. Azóta kapja ugyanezeket a gyógyszereket de elég lasan múlik. Láza nincs, a fogai jönnek. Új mosószert, estápolót, semmit sem kezdtem használni, először a spárgára tippeltünk, de amikor újra előjött az allergia, akkor nem kapott azt. Szőlőt evett mindkét alkalommal, de annak már ki kellett volna ürülnie, nem? Lehet ilyen kicsi korban pollen allergia? Vagy mi lehet? A házat kívülről felújítottuk, de alaposan kitakarítottam a szobáját, cumijait is kifőztem cumisüvegekkel. Tanácstalan vagyok.
2013. jún. 12. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejallergia kezdődött így!
2013. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nagyon kap tejet,még tápszert kap és ételben néha tejet.
2013. jún. 12. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
16 hós a fiam. 2 hónapos kora óta tejfehérje allergiás és csak tápszert evett. 12 hónapos kora óta a sertés húsra. Pöttyös lett és hasfájós és székrekedéses kiderült a tejtől... 14 hónapos kora óta a tojásra pedig imádta lereszelve habzsolni,hólyagos lett a nyelve és székrekedéses. A csirke húsnál szintén ezek a tünetek és ez az allergia 15 hónapos korában jött ki,pedig 7 hónapos kora óta evett csirkehúst. De még gondolhatsz a melegre is a pöttyöknél
2013. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!