Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet lázas hajnal óta?...

Mitől lehet lázas hajnal óta? Semmi nem használ csak egy darabig! Többi lent!

Figyelt kérdés

Kb. Fel 12-kor éjszaka még puszilgattam es semmi baja nem volt, aztán kb negyed 2-kor már tűz forró volt 38,5 lázzal! először borogatással próbáltam levinni, de nem ment így kapott nurofent! Éppenhogy vitt le valamennyit es most egész nap ez ment! Felváltva nurofen szirup, majd kup! Volt már hutofurdo, de csak egy kis ideig megy lentebb, majd vissza jön! Két éves lesz kevesebb, mint egy hónap múlva! Este alvás után 38,8 volt kapott szirupot es most megint ugyanannyi már! Mivel nem adhatok meg neki kupot, így most test borogatással raktam rá! Doktornovel beszeltem, azt mondta várjunk holnapig, mert méh egy napja sem tart es más tünet nincs! Azt viszont elfelejtettem neki mondani, hogy kb. Két napja pottyok jelentek meg rajta, mintha valami kiütés lenne, nem tudom van-e esetleg köze hozzá?!mármint a magas lazhoz. Egyéb tünet nincs! Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, mi okozta? Esetleg vélemények? Csak reggelig mehprobalom nyugtatgatni magam, hogy nem nagy bajrol van szó,azért irok ide!segitsetek, ha tudtok, kérlek!


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jún. 15. 22:40
 1/7 Kerria ***** válasza:

Pöttyök is meg láz is... én biztos már az ügyeletet hívtam volna...


Viszont hallottam olyanról, hogy 3 napos láz, aminél szintén jelentkezhetnek ilyen pöttyök.


Mindenképp legyen most ruha nélkül, a lázát próbáld 38 fok alatt tartani... és bár nehéz, nyugodj meg!

2013. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok, most kezdtem el nagyon idegeskedni! A dokinak azért nem említettem, mert nem gondoltam, hogy közé lehet hozzá, azt hittem a melegtol van! Csak miután délután beszéltem doktornovel, utána olvasgattam neten, es láttam, hogy írták

, hogy három napos láz után kiutesek lesznek a gyereken! Nekünk viszont ez fordítva van! Köszi

2013. jún. 15. 22:57
 3/7 Kerria ***** válasza:

Minket elkerült ez a 3 napos láz dolog, emiatt annyira nem tudom, mikor hogy pöttyösödnek.


Hívd fel az ügyeletet és kérdezz rá. Nekem eleinte adtak tanácsot is, mit tegyek, hogyan... szóval nem egyből jönnek ki, ha nem kéred. Lehet, biztos jobban tudják, ha elmondod.


A bokáira, csuklóira tegyél hideg borogatást, állítólag az is segít levinni a lázat....


Sajnálom, hogy más tippem most nincs... kitartást, lurkónak meg jobbulást!

2013. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat rám fér! Egyedül vagyok nincs itt senki rokonom, barátok es még egy 1 éves baba is itt fekszik majdnem mellettem, aki most fogzik! Szóval, nem éppen vagyok most a toppon....
2013. jún. 15. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak volt 3 napos láza, 4 napig nagyon magas láz, utána mintha elvágták volna, semmi baja, és utána lettek a kiütések, pici apró piros pöttyök.
2013. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kerria ***** válasza:
Szia, érdeklődnék hogy vagytok? Láz lentebb ment már? Megnyugodtál valamelyest?
2013. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, köszi szépen! Csináltam neki e test borogatast, rajta is hagytam es betakrtam jól. Hajnalban már éreztem a homlokán meg a kis kezein, hogy nem olyan forroak, így szépen eltelt az idő reggelig. Azóta mértem már többször is honaljban, popoban is kb. 37 körül van neki, szóval csak hoemelkedes! :-) köszönöm au erdeklodesedet, jól esik/esett! Remélem, már nem lesz baj! Szép napot neked!
2013. jún. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!