Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi segíthet a nagyon száraz,...

Mi segíthet a nagyon száraz, érzékeny bőrön?

Figyelt kérdés
Bizonyítottan nem ekcémás a lányom,sem anyósom akitől örökölhette.Már rengeteg mindent kipróbáltunk.Valami olyat keresek ami gyorsan beszívódik,enyhíti a viszketést,adalékmentes..

2013. jún. 22. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én pár napja vettem a kislányomnak Sanatopis testápolót, 1200 ft volt, eddig bevált a száraz bőrére, bár neki ekcémaszerű tünetei voltak (azért ekcémaszerű, mert a doki se tudja biztosan mi ez).

Előtte shea vajjal kentem a testét, ez rettentő jó száraz bőrre, csak elfogyott és most a Sanatopicot ki akartam próbálni.

A shea vajat vaterán vettem, finomítatlan formában.

2013. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó minöségü olivaolaj - hamar felszívódik, természetes, nincs benne adalék és enyhén fertötlenití is a bört.
2013. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz erről:

(nem ügynök vagyok, csak én is itt találtam rá :DD )


[link]

2013. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!A shea vajat mi is használjuk,de ebben a kánikulában nem vált be,amiatt h olyan zsíros hatású,vakarta magát.Igazából nekünk sem derült ki h mi ez,nem ekcéma.Kérdezte a doki h van-e pikkelysömör a családban ,de már csak találgatott,és nem is hasonlít arra..Ma vettünk kecsketejes házi szappant,és kipróbáljuk a krémet,köszi!!!
2013. jún. 23. 14:44
 5/8 A kérdező kommentje:

Most néztem meg,és rájöttem h már ezt is próbáltuk :(

Sok mindennel jártunk már úgy h az elején nagyon szuperül hatott,aztán mintha megszokta volna a bőre..Lehet h amik beválltak azokat kellene felváltva használnom neki.Ez azért jó h sokszor az interneten anyukáktól hamarabb megtudja az ember egyébként h mi segíthet mint az orvostól.A Sanatopicot is egy anyuka ajánlotta nekünk anno :)

2013. jún. 23. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki az olívaolajat? Attól nem lesz zsíros, és igen gyorsan segit.
2013. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próba alatt van,köszönjük! :)
2013. jún. 24. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy nektek is segitett-e, remélem, hogy igen.
2013. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!