Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Száraz makacs irritatív köhögés?

Száraz makacs irritatív köhögés?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 éves lesz augusztusban ,nos a problémánk az hogy jaj ha megfázik mert akkor jön az orrfolyás ,majd bedugult orr, sárgás orrfolyás ,majd a nappal hurutod ,éjjel meg száraz makacs fuldoklós köhögés!!

Már megőrülök hogy csak nézem ahogy szenved!

Leirom hogy köhög, ugy hogy köhög köhög amig van ereje és levegője majd ilíyen nagy levegő után kap levegőt ,aztán kérdezzük tőle fáj valami azt mondja nem!

Nos felirt régen Ventolint ha meg van fázva akkor puffoljunk 2 !

Nos pár percig jó majd megint köhög

Ugye ez nem aszhma lesz nem hinném mert anyukám az és ez egyáltalán nem olyan!!

Kérem segítsetek valami ötlettel hogy segíthetek neki !!

Juli 9.én megyük a Törökbálinit Pulmóra mert már nem bírjuk!!

Mert régóta riogat a dokinő hogy jaj nehogy asztmává alakuljon !!Még sem küld el kivizsgálásra,hát most én döntöttem!

Ja miket használtunk ,Sinecód ,semmit nem használt, Robitussin ,az se ,Codein vagy mi volt ,akkor Lándzsás ,utifű amit kihányt , stb.....


2013. jún. 25. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Inhalátorotok nincsen?

Én Beroduallal inhalálom a lányomat, de a fiamnak sokszor használom sima sóoldattal.

2013. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáljátok az izlandi zúzmót, illetve éjszakár a Salin2 sópárologtatót!

[link]

Mi is 2 évig jártunk a pulmonológiára, felírtak asztmagyógyszert a nem asztmás fiamnak, de ezek segítettek!

2013. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az ötleteket!!!

Kipróbálom őket remélem sikerrel járunk

2013. jún. 25. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!